Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie, miejsca mam już wybrane na stronie United.

Nnie mam pojecia jak zrobić odprawe na drugi lot w takim razie. Już na jeden mam, bo jest Lotu. Na ten drugi Lot mówi, że nie mogę, ale mówicie że jest jakaś opcja?

Odpraw się na pierwszym locie. Jak Ci brakuje kart to je albo w maszynie albo na gejcie albo na transferze dostaniesz. Ja nie zawsze wszystkie dostaję i zawsze dolecialem. Zawsze możesz się obsługi spytać. Nie panikuj na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

chcialam Wam powiedziec, ze przesiadka we Frankfurcie, to przyjemnosc. Nie bylo zadnych rozmow. Przed wejsciem do sali odlotow, bramka, gdzie oficer skontrolowal paszport i I-20, nastepnie drugi, bez slowa, wbil mi OK, i to wszystko. NIe bylam pewna czy to juz koniec, gdzie jakies rozmowy…;), majac doswiadczenie w AMS, ale nic takiego nie bylo..i spokojnie sobie czekalam na lot..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam Wam powiedziec, ze przesiadka we Frankfurcie, to przyjemnosc. Nie bylo zadnych rozmow. Przed wejsciem do sali odlotow, bramka, gdzie oficer skontrolowal paszport i I-20, nastepnie drugi, bez slowa, wbil mi OK, i to wszystko. NIe bylam pewna czy to juz koniec, gdzie jakies rozmowy…;), majac doswiadczenie w AMS, ale nic takiego nie bylo..i spokojnie sobie czekalam na lot..;)

Miłej podróży. Beaverton oczekiwa.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 17 kwietnia lece do Los Angeles , wylot i powrot mam z dwoma przesiadkami ,moj plan lotu wyglada nastepujaco:

WYLOT

Lufthansa - Flight LH 1647

6:30 Gdansk Rebiechowo Airport , terminal 2

8:05 Munich Franz Josef Strauss Airport , Terminal 2

United Airlines Inc - Flight UA 0953

12:20 Munich Franz Josef Strauss Airport , Terminal 2

15:20 Chicago O'Hare Int'l Airport , Terminal 5

United Airlines Inc - Flight UA 0411

20:08 Chicago O'Hare Int'l Airport , Terminal 1

22:50 Los Angeles Int'l Airport , Terminal 7

Powrot:

3maja

Lufthansa - Flight LH 9271

8:30 Los Angeles Int'l Airport, Terminal 7

14:30 Chicago O'Hare Int'l Airport , Terminal 1

Lufthansa - Flight LH 0431

16:05 Chicago O'Hare Int'l Airport , Terminal 1

07:15 Frankfurt Int'l Airport , Terminal 1

Lufthansa - Flight LH 1376

8:30 Frankfurt Int'l Airport Airline , Terminal 1

10:00 Gdansk Rebiechowo Airport , Terminal 1

Moje pytanie jest nastepujace , czy jezeli chodzi o bagaz rejestrowany czy w obu przypadkach bedzie on sam przekladany na dane samoloty , czy w ktorejs przesiadce bede musial odebrac go i nadac na nastepny lot ????, czy w powrocie starczy mi ta godzina czasu na przesiadke w frankfurcie do gdanska ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze do USA odbierzesz go w Chicago i nadasz po customs.

W drodze do Polski jedzie do końca.

czyli jak wysiade z samolotu znajdyje swoj bagaz ,przejde urzad celny i od razu nadaje bagaz dalej tak ?? nadaje go na tym terminalu 5 co wysiade czy na terminalu 1-ym gdzie odlatuje do los ageles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak wysiade z samolotu znajdyje swoj bagaz ,przejde urzad celny i od razu nadaje bagaz dalej tak ?? nadaje go na tym terminalu 5 co wysiade czy na terminalu 1-ym gdzie odlatuje do los ageles ??

Nie byłem na ORD 10 lat to nie pamiętam, ale to nie jest istotne. To widać gdzie. Nikt z bagazami w ciemno nie biega. Przeważnie stanowiska nadawcze są zaraz za celnikiem. Bliżej dalej ale po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...