Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

dobrze że za dni parę bo u nas nastąpil teraz wściekły atak zimy. Jutro ma zaczac topniec.

juz doszly mnie takie sluchy, szkoly pozamykane, wiec dzieci maja frajde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Mam inne pytanie:

mieliście kiedyś tak, że przesiadając się do innego samolotu, musieliście wyjść z 'bezpiecznej' strefy żeby zrobić check in na inny lot? United Airlines nie pozwala na zrobienie check in online jeżeli pierwszy lot w łączonej podróży nie jest ich. I teraz wychodzi na to, że po przylocie LOTem do Franfurtu muszę iść jakby 'na zewnatrz' zrobić check in i potem znowu wbić się do securitas i do bramek. 2 godziny 40 minut mi wystarczą? Wszystko w obrębie 1 terminalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe, jeszcze tak nie robiłam.

Zawsze najpewniej się czuję gdy robię online check-in.Udało mi się zrobić go na lot Lotem do Frankfurtu, ale lot United Airlines już nie i ni wiem teraz czy to wynika z tego że po prostu się nie da, czy z tego, że chyba było więcej niz 24h od tego lotu. Akurat teraz przestał działać check in online na stronie, napisałam do nich na fb i mówią, że pracują nad tym. Wg tego co mówicie, to będę mogła zrobić check in też i na ten lot z Fra do Newark przez strone Lotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie wiedziałam, że jest coś takiego. Już się stresuję jak to będzie, bo jeszcze tak na 'ostatnią chwilę' nie wyrabiałm sobie karty pokładowej. Pod tym względem podpadł mi United Airlines, z Virgin Atlantic nie było żadnego problemu jak miałam takie loty łączone miedzy British Airways a VA. Dzwoniłam do Lotu i nie mogę zrobić odprawy na ten drugi lot z Franfurtu do Newark. Eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...