Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

Witam ponownie na forum :)

26.06.2014 mam lot Rzeszów -->Frankfurt

Frankfurt--> NY

Leci ktos moze? w godzinach porannych? lece pierwszy raz przez Frankfurt mam nadzieje ze sobie poradze , ale zawsze z kims prosciej :)

Pozdrawiam :)

Lecialam w marcu do Seattle przez Frankfurt, bez problemu sie odnalazlam. Nie maglowali mnie tak , jak w Amsterdamie. Bylam zdziwiona, ze zadnych pytan, tylko musialam pokazac I-20 i to wszystko.. ;) Z pewnoscia sobie poradzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Witam

To ja opowiem swoją przygodę - może dla innych się przyda

Ja leciałam Warszawa - Monachium -Newark. No i niestety miałam szczęście do spóźniających się samolotów.

W stronę do USA na szczęście na płytę lotniska w Monachium przyjechał po pasażerów samochód i zawiózł do specjalnej odprawy paszportowej i do bramki.

Z powrotem niestety samolot z EWR wystartował z 1,5 h opóźnieniem. Z wywieszonym jeżykiem biegłam do bramki w Monachium ale ta juz była zamknięta i żywej duszy. Musiałam iść do centrum luthansy i przedstawić swoją sytuacje że uciekł mi samolot Zaproponowali mi kilka opcji W końcu wracałam do Warszawy przez Wrocław 7 h później Nie wiem czy tylko ja byłam w takiej sytuacji czy tylko mnie zostawili w Niemczech. Najważniejsze że walizka została prze kierowana do moich samolotów i nie musiałam płacić za kolejne bilety

Tak więc nigdy nic nie wiadomo;) Najważniejsze że to solidna firma i jakoś podróż organizuje wrazie co Na 6 przesiadek tylko raz miałam taką sytuację. Ale i tak następnym razem będę brać przesiadki do godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Witam . Trasa 30 stycznia Katowice - Frankfurt - Seattle. Planowo czas przesiadki to 2:15 , mam nadzieję, że zdążę bez problemu a bagaż poleci bezpośrednio na zachodnie wybrzeże. Pozdrawiam

zdarzysz, frankfurt ma nudne lotnisko moim zdaniem, więc nic raczej nie przykuje Twojej uwagi i nie pochłonie Twego czasu podczas zmiany terminalu i szukania gejtów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...