Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

mmphisto nie musisz czekac na zaden papier-dokument,tak idziesz na rozmowe i mowisz jak jest :)

pamietaj ze rozmowa sie liczy oraz odpowiedzi a nie ze jestes na studiach,bedziesz.,

Wiem ale fakt, że studiuje zwiększa moje szanse na dostanie wizy? a jeśli powiem, że studiuje a zapyta o jakiś papier to już nie będe mógł się tłumaczyć, że wyniki są 26 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiem ale fakt, że studiuje zwiększa moje szanse na dostanie wizy? a jeśli powiem, że studiuje a zapyta o jakiś papier to już nie będe mógł się tłumaczyć, że wyniki są 26 ;p

Z tym to jest roznie....

Fakt, ze studiujesz niekoniecznie moze zwiekszyc Twoje szanse...w szczegolnosci, ze bedziesz studentem dopiero 1 semestru.....owszem: bedziesz bardziej wiarygodny jak juz ebdziesz na 2 roku.,...

Kiedys bylo wiele takich osob co za wszelka cene nawet potrafili sie na studia zapisac tylko po to aby zwiekszyc szanse...

np program work&travel [wiza j-1] wiem, ze trzeba miec ukonczony az 1 rok studiow...czyli sam fakt dostania sie na studia nie wystarcza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam troszkę dziwne pytanie a mianowicie, chce polecieć do USA aby pozwiedzać oraz odwiedzić wujka. Sęk w tym, że osoba, którą wpisałem w formularzu czyli mój wujek "sprowadził" do USA już kilka osób, czy konsul po wpisaniu jego nazwiska zobaczy, że od niego już kilka osób otrzymało zaproszenia? i to obniży moje szanse na wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten Wujek to prawdziwy?oraz te osoby to rodzina naprawde?

wszystko zalezy tez czy te osoby na czas wracaly wpisany we wniosku wizowym,nie przedluzaly pobytu,nie legalizowaly pobytu na zielona karte oraz nie zmienialy tam statusu np na studencki

takie cos czasami bierze sie pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten Wujek to prawdziwy?oraz te osoby to rodzina naprawde?

wszystko zalezy tez czy te osoby na czas wracaly wpisany we wniosku wizowym,nie przedluzaly pobytu,nie legalizowaly pobytu na zielona karte oraz nie zmienialy tam statusu np na studencki

takie cos czasami bierze sie pod uwage.

Prawdziwy, zawsze chciałem jechać do USA a nie mam tam nikogo tylko jego, jest to krewny babci. Z tego co wiem to raczej wracały, przynajmniej ostatnia osoba wróciła xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce polecieć do USA odwiedzić wujka, który jest już na emryturze i jest tam legalnie. W tym roku zdawałem mature i złożyłem podanie na studia. Stąd moje pytanie, wyniki mam dopiero pod koniec lipca i jestem na 100 % pewien, że się dostane, czy musze czekać i wziać ze sobą papier, że się dostałem na studia czy mogę już iść do konsula i po prostu powiedzieć, że się dostałem i zaczynam studia od października? czy może sprawdzić, że jeszcze nie było wyników?

mam coś podobnego, z tym że u mnie będzie to w zasadzie 4 rok ale mam zamiar jechać na spotkanie jeszcze przed wynikami rekrutacji choć wiem, że się dostanę to i tak mnie nie urządza bo jestem bez papierka, jedynie stara legitka;p

Konsul jak będzie chciał to pewnie zapyta o coś z dokumentów i wtedy wytłumacz, że będziesz miał je od października lub pokaż to co masz. Daj znać jak poszło i co powiedziałeś/aś w sprawie studiów;)

Na pierwszym spotkaniu powiedziłam, że mam zamiar studiować od października i konsul pytał czy były już papiery złożone, a nie było i dlatego dostałam odmowę. Zawsze zapisać się to jakiś krok do przodu a nie tylko plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...