Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich;) w poniedziałek razem z chłopakiem i dwójka znajomych mamy spotkanie z konsulem w Warszawie. Chcemy wybrać sie do USA w maju przyszłego roku, o wizę staramy sie juz teraz żeby ewentualnie mieć możliwość spróbować ponownie, gdyby ktoś z nas nie dostał. Mam pytanie odnośnie dodatkowych dokumentów zabieranych na rozmowę. My nie zamierzamy zabierać ze sobą żadnych dok, co o tym myślicie?? 3 osoby pracują, jedna jeszcze studiuje i pracuje równocześnie. Czy może lepiej coś wziąć? Z góry dziękuje za odpowiedz i trzymajcie kciuki w poniedziałek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sześć lat temu, zabrałem ze sobą troche papierów ale konsul nic nie chciał oglądać. Dostałem odmowe. W tym roku, w maju, postanowiłem spróbować jeszcze raz. Nie zabrałem ze sobą nic dodatkowego. Oczywiście, i tym razem, konsul nic nie wymagał. O wszystkim zdecydowała rozmowa i tym razem wyszedłem z wizą. Student niech sobie weźmie indeks. Tak na wszelki wypadek:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sam wypełnia wniosek DS to przynajmniej wie co tam napisał, jeśli ktoś komuś wypełnia to musi się tego nauczyć co tam sie wprowadziło, jest dużo pytań z wniosku czy czasami ktoś nie kituje. Dlatego na końcu jest do zaznaczenia czy sam wypełniałeś czy ci ktoś pomagał. Jak ja sie starałem w maju to kilka pytań konsul mi zadawał ( i na dodatek po kilka razy )sprawdzał czy coś nie ściemniam. Powodzenia wszystkim, ja jeszcze 1,5 miecha i Welcome NY & Miami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...