Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam zamiar ubiegac sie o wize turystyczna. Chcialbym poleciec do dziewczyny do Filadelfii na kilka tygodni. Mam 27 lat w wakacje pracowalem za granica wrocilem niedawno do PL obecenie mieszkam u rodzicow. Zapisalem sie tez do szkoly policealnej. Zalezy mi na wyjedzie na powiedzmy 2-3 tygodnie w zwiazku z tym lepiej jest wpisac jako osobe u ktorej sie zatrzymam moja dzeiwczyne ? Czy moze jakis hotel . Moja dziewczyna mowila tez ze moglbym ich podac jako swoja rodzine ze ona jest moja kuzynka ? Ona ma obywatelstwo a jej rodzice sa od wielu lat rezydentami. Posidaja wlasna firme i ogolnie sa tam dobrze ustawieni. Z gory dziekuje za jakiekolwiek porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Widze ze nadal uwaza sie ze jadac do rodziny wiza jest w kieszeni a tym bardziej jak chlopak leci do dziewczyny to jest jego kuzynka

fakt nie ktorym to sie udaje ,a sa tacy ze pisza potem ze po co mi to bylo,ze przy 2 rozmowie trzeba tak samo mowic lub tez cos innego .Krecic i nie miec zadnej pewnosci czy sie dostanie wize jak wtedy wyszlo ze sciemnianie bylo .

Kolejna sprawa to wpiszesz Kuzynka,bedziesz chcial brac slub-legalizowac pobyt i wyjdzie ze bierzesz slub z Kuzynka ;)

Wpisz ja jako dziewczyne lub tez tak pokaz na rozmowie ze nie lecisz do dziewczyny,czasami sie udaje takie cos a czasami nie

bo slowa-wyrazy jedno a zachowanie-odpowiedzi cos innego pokazuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem masz racje , trzeba przyjac jedna wersje i jej sie trzeba trzymac. Zawsze moga sie mnie zapytac skad mnie bedzie stac na pobyt w hotelu przez 3 tygodnie. Moge tez tak zrobic i powiedziec ze jade do znajomych rodzicow i wtedy podac mame mojej dziewczyny. I jeszcze jedna sprawa, czy to prawada ze rozmowa z konsulem tuz przed swietem dziekczynienia zwieksza szanse dostania wizy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie w grudniu mi wystarcza, niedaleko Filadelfii jest Nowy York w tych dwoch miastach jest co zwiedzac , jak mi sie tam spodoba wtedy bede kombinowal z dziewczyna jak zrobic zebym mogl tam zostac :) jedyne czego sie obawiam to brak stalej pracy ale to chyba stala regula nie jest ze trzeba ja miec zeby wize otrzymac. no nic zobaczymy jak to bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...