Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Mój chłopak był dziś na rozmowie, niestety wrócił z odpowiedzią z artykułu b214.

Kompletnie nie rozumiem, facet ma stałą prace, na czas nie okreslony. Chce jechać na wakacje na miesiąc czasu do kolegi, który mu zapewni całe wyżywienie i nocleg. Ma zaproszenie ( ktore jak się okazuje jest nic nie warte)

Konsul nawet nie chciał zaświadczenia z pracy...

Pytanie? Co może jeszcze okazać aby był bardziej wiarygodny?

Oraz kiedy mniej więcej mogłby ponownie złozyć wniosek aby nie było podejrzane?

Okazuje się ze żyjemy w chorym kraju jak widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu na forum piszemy ze zaproszenie nie jest wymagane i nie pomaga w dostaniu wizy,tak samo zaswiadczenia o pracy

za to pytanie jest co do tego kolegi,jaki ma status,jak polecial-np wiza turystyczna czy jaka.

czy kogos tam zapraszal...czasami to ma znaczenie.

jak poczytasz to np forum to zobaczysz ze idac np za miesiac na rozmowe mozesz miec ta wize chociaz nic sie nie zmienilo od 1 rozmowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega to mój brat, który ma obywatelstwo i mieszka w stanach już ładnych kilka lat, a znalazł się tam dzięki loterii wizowej.

Zapraszał tylko mnie(siostre) oraz mame.

Czytałam właśnie i ciągle szperam na tym forum - wiem ze nie uzyskam odpowiedzi TAK idz jasne. Wiadomo trzeba chyba zaryzykować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...