Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale nie wiem, jakie pytania dotyczą Ciebie :)

Jak przejrzałeś te 10 stron tego wątku, to wiesz, jakie pytania zadają... Gdzie lecisz, jak do kogoś, to kto ten ktoś jest dla Ciebie, na ile, kto za to płaci, co robisz w Polsce... Różne moga być pytania. Moja koleżanka, która prowadzi stadninę zagadała się z panią konsul na temat jazdy konnej... ;)

Nie ma żadnego szablonu, jakie pytania są, a jakich nie ma. Jest kilka podstawowych, ale o co zapytają Ciebie, to się dowiesz podczas rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest taka sytuacja, że moja mama jest bezrobotna. Mieszkam tylko z nią i z babcią. Nie mam żadnego wyciągu z konta bo poprostu te pieniądze co mam oszczędzone z pracy to zawsze wydaję na jakiś rachunek czy coś i ogólnie to tym się przed konsulem pochwalić nie mogę. Czy to jest przeszkodą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chwaliłam się żadnym wyciągiem z konta :)

Możesz zabrać nawet milion dokumentów i:

1- zasypac nimi konsula - a wtedy pewnie wizy nie dostaniesz, bo będziesz wyglądał na strasznie zdesperowanego

2- w ogóle nie zostać o nie zapytanym

Trzeba wziąć tylko to, co napisali na stronie ambasady, żeby wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super :) wezmę tylko zaświadczenie z pracy, bo w sumie tylko ona mnie tu trzyma ;) a za zaświadczeniem, że chodzę na studium to nawet mi się jechać nie chciało więc lepiej dla mnie ;) Bardzo bym chciał dostać wizę nawet na pół roku hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do paszportu możesz dostać wkleję nawet na 10 lat. Ale Twój jednorazowy pobyt w Stanach (wyznaczony drukiem I-94) określa urzędnik imigracyjny na lotnisku w USA. Ale zaleca się, żeby być tam tyle, ile się określiło w DS-160. Bo urzednik może wbić nam pobyt na pół roku, ale to nie znaczy, że tyle mamy tam być :)

A zaświadczenie z pracy pokaż wtedy, kiedy zostanies zo nie poproszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...