Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

A zaglądałeś w ogóle na stronę ambasady, gdzie podane są wszystkie informacje związanie ze staraniem się o wizę?

Tu masz kwotę:

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/oplaty.html

A tu, jak wnieść opłatę:

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...tml#op%C5%82ata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

OK dziękuje :) a kurier jest juz zawarty w tych 140 dolcach ? A i jak lepiej zrobic ? : najpierw wypełnic DS160 i zadzwonic do konsulatu i wtedy zapłacic czy odwrotnie ??aaa i wpłata idzie zawsze na konto ambasady ? nawet jesli ide do konsulatu w krk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa idzie na konto 1,czy to Warszawa czy tez Krakow

140 dol us masz za sama rozmowe .

nie obemuje tego rozmowa z infolinia,podroz, i dhl..

mozesz zadzwonic na infolinie bez wypelnienia druku ds 160 ale stracisz tylko kase

to nie te czasy dawne.Teraz musisz miec wypelniony i wyslany ds 160 przed telefonem bo pod czas rozmowy podajesz numer z wniosku,plus dane z paszportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Tak więc klamka zapadła - 15 minut temu zakończyłam rozmowę z operatorką i zostałam umówiona na 26go maja na godzinę 9.15 w Krakowie w konsulacie :)

Jestem studentką, planuje wyjazd z początkiem lipca a powrót z końcówką października - turystycznie, 4 lata męczyła mnie rodzina i przyjaciele z USA bym do nich pojechała, a ja nigdy nie chciałam - w tym roku mnie umęczyli i postanowiłam spróbować.

Zawsze mnie zniechęcało to, że tak łatwo odpaść w głupiej rozmowie z konsulem, że trzeba tyle warunków spełnić, spodobać się, nie okazać nerwów, że gdy się odpadnie to pieniądze w błoto i wszystkie nadzieje na wyjazd znikną w dwie minuty.

Mimo wszystko jest to jeden wielki stres bo człowiek się nastawia na zobaczenie tego co przez tyle lat oglądał tylko w filmach a może tak na prawdę nic z tego nie wypalić i całe nadzieje na super wakacje przepadną... ;)

Czytam forum od dwóch dni i zapamiętuje niektóre sugestie, mam tylko nadzieję, że wniosek wypełniłam poprawnie i że przez jakiś głupi błąd nie odpadnę, a że moja obecna praca wymaga ode mnie psychologicznego podejścia do drugiej osoby(na co dzień rekrutuję ludzi) to myślę, że z rozmową nie powinnam mieć problemu tzn. taką mam nadzieję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samego skanowania zdjecia to jest to opisane na stronie www w j.angielskim

http://travel.state.gov/visa/visaphotoreq/...gereq_5327.html

Magda podejdz do tego nie jako osoba co rekrutuje osoby a ktos normalny,niech rozmowa bedzie czyms milym ,wiem ze stres moze zrobic swoje ..

Nie wiem jak sobie radzisz w takich momentach ale sprobuj cos wykorzystac z tego ;)

daj znac jak bedzie po rozmowie

moze na dzien matki dostaniesz wize :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...