Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

rozwiazaniem jest poprostu zadzwonic do nich i wyuczyc sie regulki o ich zyciu itp itd

:)

czy sie myle? ;)

ktoś mi też coś mówił o jakimś długopisie przed rozmową z konsulem. Że jak komuś wpisują coś tam na zielono to dostaje a na czerwono ze nie. Mojej cioci wpisali coś na zielono i dostała na 10 lat. A kuzyn był 3 razy i za kazdym razem mial kolor czerwony i nie dostał. Nie wiem o co z tym kolorem dlugopisu chodzi i nie wiem gdzie to wpisuja ale napewno przed rozmowa z konsulem juz tam na miejscu. Wie cos ktos na ten temat i co to sie wpisuje tymi kolorowymi dlugopisami? ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata5 i mylisz sie i nie mylisz

jesli by chodzilo o same zapytania i odpowiedzi to bylo by super a tak..a tak wchodzi zachowanie oraz jakosc odpowiedzi..

dlatego tez lepiej nie klamac i sciemniac-chyba ze ktos sie dobrze w tym czuje,jest w tym wyuczony wtedy i psycholog za duzo sie nie pozna po paru minutach czy ktos mowi prawde czy tez nie.

jesli ktos ma na czerwono zaznaczone to moze wogole nie isc do okienka bo nic z tego nie wyjdzie :)

widzisz aby cos zobaczyc dlaczego komus nie dali wizy samo pisane ze mial cos na czerwono nic nie daje,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje :) pojde, zobacze, dostane ;):) i bedzie dobrze. Bede wszystko wiedzial kolo srody, czwartku nastepnego tygodnia i wszystko szczegolowo opisze ;):) a czy oni wyciagaja czesto jakies informacje podchwytliwie? czy tylko krotko, zwiezle i na temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...