Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Pytania "jakie mam szanse" mnie zawsze rozbrajają :)

Przecież my nie jesteśmy konsulami, nie wiemy co im w głowie strzeli i czy akurat będą mieć dobry dzień, że wbiją tę głupią pieczątkę do paszportu ;)

Proste - pójdziesz i zobaczysz sam/sama.

Mam rozmowę w czwartek, stresuje się jak cholera, pewnie już od dziś spać z wrażenia nie będę mogła (tak, jestem nerwusem, umrę przedwcześnie na zawał :) ) ale nie będę tutaj nikogo zamęczać pytaniami o moją historię i czy "mi się uda czy nie". Chwila prawdy będzie w czwartek ;) Jedyne o co mogę prosić to o trzymanie mocno kciuków w "mojej sprawie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wkurza mnie juz ten cąły formuelarz :/ gdy na poczatku w test photo wstawiałem zdjecie to było wszytko ok. A teraz na zakonczenie jak kaze mi zrobic upload to wyskakuje ze Unable to initialize. Please verify that all filepaths and license strings are valid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania "jakie mam szanse" mnie zawsze rozbrajają :)

Przecież my nie jesteśmy konsulami, nie wiemy co im w głowie strzeli i czy akurat będą mieć dobry dzień, że wbiją tę głupią pieczątkę do paszportu ;)

Proste - pójdziesz i zobaczysz sam/sama.

Mam rozmowę w czwartek, stresuje się jak cholera, pewnie już od dziś spać z wrażenia nie będę mogła (tak, jestem nerwusem, umrę przedwcześnie na zawał :) ) ale nie będę tutaj nikogo zamęczać pytaniami o moją historię i czy "mi się uda czy nie". Chwila prawdy będzie w czwartek ;) Jedyne o co mogę prosić to o trzymanie mocno kciuków w "mojej sprawie"...

Każdy się martwi i stresuję ale każdy to przeżywa inaczej. Tylko pamiętaj też, że dla wielu to jest życiowa szansa i "wieczne wakacje" a dla innych tylko i wyłącznie turystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że mi też zależy... i może nie zamierzam tam zostać na "wieczne wakacje", ale kto wie co będzie kiedyś... Jedna decyzja i z wakacji może się zrobić "wieczność" tylko problem w tym, że ja tego nie chcę ;) Ale jeśli wszystko zrobię legalnie itd to w przyszłości moje wyjazdy tam i decyzje jakie podejmę będą rozpatrywane przychylniej...

Jeżeli komuś bardzo zależy na wyjeździe na te jak to nazwałeś "wieczne wakacje" to jeśli nie uda mu się pierwszy raz to uda się drugi lub trzeci bo jeżeli chce faktycznie wyjechać na to to w końcu zrobi z lekkim poślizgiem lub bez... natomiast faktycznie wakacje są raz w roku i jeśli nie dostane wizy teraz to... chyba nie muszę kończyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze mam takie pytanie :) slyszalem ze najczesciej odmawiaja tym ktorzy maja tam kogos nielegalnie i to jest to 10 % czyli maja brata, ciotke, wujka, rodzicow... nielegalnie. a reszta raczej spokojnie dostaje. czy jest cos w tym prawdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata5 i jest cos w tym prawdy i nie jest..

bo zauwaz ze jesli tak by takim osobom tylko odmawiali to nie bylo by tych kolo 10% a troche mniej,to moze byc takie cos ze niby lecisz turystycznie ale wychodzi ze zrobisz cos innego a przeciez nikogo nie masz tam nielegalnie.dlatego tez rozmowa tak jest wazna a nie duzoo papierow i zaswiadczen..

Sa takie przypadki ze ktos ma bliska rodzine w USA legalnie a nie dostaje wizy bo ta osoba poleciala i legalizowala pobyt na wizie turystycznej a przeciez miala wracac.

A teraz znajdz mi taki pkt o Wujkach,Ciotkach ktorzy sa nielegalnie w USA,jest o najblizszej rodzinie

co nie oznacza ze jak sie taka Ciotke-Wujka wstawi do formularza co jest nielegalnie to nic nie bedzie na rozmowie.

Magda Ty mowisz ze Cie takie pytania -czy mam szanse rozwalaja a wyobraz sobie ze takie pytania padaja jak forum istnieje a to bedzie juz ponad 6 lat ..wiec ja juz jestem do tego przyzwyczajony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...