Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wziąłeś taki numer?

Przecież wszystko podane jak na tacy jest na stronie ambasady, na której naprawdę są WSZYSTKIE niezbędne informacje. Czemu tak bardzo utrudniasz sobie życie? :)

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wi...a-si-o-wiz.html

KROK 4: ustalenie terminu spotkania

Termin spotkania z konsulem można ustalić dzwoniąc do Centrum Informacji Wizowej od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00 pod numer:

* 703 700 120 - z telefonów stacjonarnych w Polsce (4,92 PLN za minutę)

* *740 94 00 - z telefonów komórkowych w Polsce (4,92 PLN za minutę)

* (48 22) 523 2000 - w Polsce i z zagranicy (7,11 USD lub 22 PLN za siedem minut płatne kartą Visa lub MasterCard)

Czy to znaczy, że już masz paszport? Bo w sobote mówiłeś, że jeszcze nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Szybkie pytanie:) w DS160 w given names wpisuje to co mam w paszporcie czyli pierwsze i drugie imie tak ??:) a w full name in native alphabet wpisuje normalnie pierwsze imie i nazwisko ?? miejsce urodzenia i wojewodztwo wpisywac z polskimi znakami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :)

Jestem tu nowym użytkownikiem i od razu chciałem zaznaczyć, że po niedzieli wybieram się do konsula.

Jest to dla mnie ważne. Chciałbym się dowiedzieć jakie są moje szanse na otrzymanie tej "przepustki" ;)

Liczę na waszą pomoc i ciepłe słowo ;)

Mam niespełna 21 lat. Rok temu zdałem maturę. Zaraz po maturze rozpocząłem pracę. Pracuję od roku. Mam zaproszenie od kuzynki. Jak Wy to widzicie? Stresować się, że nie dostanę? Czy raczej jest duża szansa, że dostanę skoro tylko 9,8% odmówień. Doradźcie bo umrę chyba z nerwów :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zaproszenie nie jest wymagane i nie gwarantuje dostania wizy :)

Po drugie: zdecydowanie się nie stresować, podejść do całej rozmowy na luzie ;)

Po trzecie wpisać w miarę realny czas pobytu w Stanach, żeby konsul nie miał podejrzenia, że coś kombinujemy. Bo nie powiedziałeś, na ile się wybierasz. W sumie nie musisz, bo to wszystko wpiszesz we wniosek ;)

Po czwarte poprawnie wypełnić wniosek i umówić się na spotkanie z konsulem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...