Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie :)

I mam niestety przykrą wiadomość ponieważ nie otrzymałam wizy i nie ze względy takiego, że nie uśmiechałam się czy nie patrzyłam w oczy czy też dlatego, że panikowałam bo poszłam już na luzie, uśmiech był, paniki nie było, jasne proste odpowiedzi, bez rozgadywania się... A pani konsul stwierdziła, że mam za małe więzi z Polską i do widzenia :) Nie jestem załamana, jak nie tam to gdzie indziej można pojechać choć nie powiem, że mi nie zależało. Będę próbować jeszcze raz, ale dopiero za jakiś czas :)

Według mnie to jest mega loteria i nie ma na to żadnego wzoru zachowań i nie można się niczego spodziewać. Przede mną wizę dostało wiele osób w moim wieku i młodsi i starsi więc nie wierze, że jako jedyna wywołałam wątpliwości u pani konsul, po prostu musiała w końcu kogoś odrzucić bo z tego co widziałam wszystkich przede mną puściła :)

Życzę powodzenia wszystkim i mam nadzieje, że choć wam się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jeśli chodze na studium i zaznacze to we wniosku to czy musze miec zaswiadczenie przy sobie czy uwierza ze chodze do szkoly?

Mnie zapytała czy chodzę na studia i kiedy je skończę, nie chciała żadnego zaświadczenia, ani indeksu, ani legitymacji... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...