Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W zasadzie to nie mam zadnych więzi bo jestem aboslwentem szkoły sredniej :) Konsul bł bardzo fajny , taki lekko łysawy.Pytał mnie do kogo jade ( do wujka) , co zamierzam robic po zakonczeniu szkoły ( odpowiedziałem ,że obecnie czekam na wyniki z matury i mam zamiar iśc na studia ) , pytał kim jest dla mnie osoba z którą jadę do USA ( ciocia) , czym sie zajmują moi rodzice ( tata ma firme a moja mama pracuje u niego w biurze) i była taka dziwna sytuacja przez moment bo zapytał mnie czy juz kiedys byłem w USA a ja powiedziałem ze nie a on jakos tak dziwne spoglądał w ten komputer jakby miał tam co innego napisane.W zasadzie tyle :) pomimo ,że wydawąło mi sie ze jest bardzo duzo ludzi to od momentu wejscia do konsulatu do zakonczenia rozmowy z konsulem mineło jakies 35 minut :) byłem umówiony na 10.15 a przyszełem pod konsulat o 9:45 i po kilku minutach wszedłem do srodka :) nie ma sie czym przjemowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie chciał, żeby więcej łączyło Cię z Polską.

Zresztą zalecają, żeby po raz kolejny starać się o wizę, jak nasza sytuacja ulegnie zmianie.

Nie jest to obowiązkowe, bo niektórym się udało isć po miesiacu, z taką samą sytuacją, jak poprzednio i wizę dostawali...

Ale jeśli Tobie konsul doradził, żebyś spróbował, jak już będziesz na studiach, to spróbuj ;)

Jeśli oczywiście będziesz w ogóle miał potrzebę starania się wtedy o wizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depo a kto Ci wypelnial wniosek i co tam bylo wpisane o dlugosci pobytu,bo kiedys pisales o jakiejs wizie opiekunczej i ze chcesz tam byc dluzszy czas..jesli to jakos wyszlo na rozmowie ze bedziesz dluzszy czas niz piszesz to masz odpowiedz co moglo zawazyc

czasami w Ambasadzie ludzie slysza takie odpowiedzi ale nie ktorzy i tak ida zaraz po wize i ja dostaja a nie ktorzy nie,i wtedy czekaja na studia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i walanie tu jest z mojej strony wina bo zamiast 2 tyg wpisać wpisałem 2 miesiące i konsul powiedzial ze to przeważyło na decyzji jakby bylo na 2 tyg wize bym otrzymał bez problemu a z babcia juz jest załatwione ponieważ otrzymała Opiekunkę za którą płaci państwo musze czekac na wyniki za matury i startować na studia jeszcze możne jakoś prace zachacze i możliwe ze będzie git

PS: czy lepiej jest zapisac sie na studia czy do pracy (mi sie wydaje ze lepiej studia bo szybciej wydadza wize ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pytanie z wieloma odpowiedzami co jest lepsze

bo jak sie zapiszesz na studia a bedziesz leciec w okresie nauki do USA na dluzszy czas to moze to sie wydac dziwne,,co innego wyjazdy w okresie swiat,ferii czy tez wakacji..

a co do pracy to po 2-3 miesiacach bedziesz juz miec wolne na 1 miesiac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...