Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale jeśli na stronie ambasady nie ma wymienionych dokumentów, jakie trzeba ze sobą mieć, to jak konsul może je sprawdzić?

Pytał Cię, czy masz zaproszenie albo umowę o pracę?

Czy sam powiedziałeś, że masz zaproszenie i umowę o pracę, i inne dokumenty na poświadczenie swoich słów (jak i tego, co wpisałeś we wniosku)?

Ja nie miałam przy sobie żadnych dokumentów. Gdyby na stronie ambasady było napisane, że powinnam jakieś mieć, to bym je wzięła.

Nie miałam też zaproszenia, bo nie jechałam do nikogo. Konsul nie pytał mnie o żadne dokumenty, tylko rozmawialiśmy o tym, co wpisałam we wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytać o dokumenty w ambasadzie mogą, lecz wcale nie muszą.Było wiele razy o tym pisane na forum.W ogóle to gratulacje pozytywnego efektu.

Napisz proszę coś więcej.Jakie pytania miałeś?? Gdzie się starałeś o wizę?? Ile odmów zaobserwowałeś podczas pobytu w ambasadzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zaproszeniu nic nie wspomnialem we wniosku, o umowie o pracy takze nie wspomnialem tylko o nie poprosil.

Niech kazdy bierze tyle dokumentow ile moze, nawet jezeli nie sa one wymienione na stronie ambasady.

ja zostalem calkowicie przeswietlony wczoraj

Ale jeśli na stronie ambasady nie ma wymienionych dokumentów, jakie trzeba ze sobą mieć, to jak konsul może je sprawdzić?

Pytał Cię, czy masz zaproszenie albo umowę o pracę?

Czy sam powiedziałeś, że masz zaproszenie i umowę o pracę, i inne dokumenty na poświadczenie swoich słów (jak i tego, co wpisałeś we wniosku)?

Ja nie miałam przy sobie żadnych dokumentów. Gdyby na stronie ambasady było napisane, że powinnam jakieś mieć, to bym je wzięła.

Nie miałam też zaproszenia, bo nie jechałam do nikogo. Konsul nie pytał mnie o żadne dokumenty, tylko rozmawialiśmy o tym, co wpisałam we wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sam mówiłeś w innym wątku, że zastanawiasz się, co wpisać w polu o zatrudnieniu. Nie wiem, co ostatecznie wpisałeś, ale może konsul się tym zainteresował i dlatego poprosił Cię o umowę ;)

Pewnie, że warto mieć przy sobie papierki, bo kto wie, o co konsul zapyta ;)

W każdym razie najważniejsze, że rozmowa zakończyła się pomyślnie :)

Zauważyłeś, czy dużo osób wychodziło z wizą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa, pytal o wszystko, jezeli mialo by to pomoc, tak jak ja czytalem to forum to jedna rada to branie kazdych dokumentow, takze dostalem pytanie o mieszkanie czy posiadam.(takze nie mialem dokumentow)

Jezeli ktos pisze ze sie wyluzowalo, to przezornie ostrzegam, bierzcie tyle dokumentow ile upchacie, a zawsze dobrze miec na wszelki wypadek.

O zaproszeniu nic nie wspomnialem we wniosku, o umowie o pracy takze nie wspomnialem tylko o nie poprosil.

Niech kazdy bierze tyle dokumentow ile moze, nawet jezeli nie sa one wymienione na stronie ambasady.

ja zostalem calkowicie przeswietlony wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem "unemplyed" ale dopytywal sie i dopytywal i dopytywal caly czas.

dwie osoby z 20 wyszly z paszportami.

Ale tak jak mowie, naczytalem sie na forum ze jest latwo nie trzeba dokumentow tylko sprawdzaja forumlarz, a jak podszedlem to poczulem sie jak w latach 90tych !

Na wszelki wypadek dobrze miec KAZDY dokument!

Ale sam mówiłeś w innym wątku, że zastanawiasz się, co wpisać w polu o zatrudnieniu. Nie wiem, co ostatecznie wpisałeś, ale może konsul się tym zainteresował i dlatego poprosił Cię o umowę ;)

Pewnie, że warto mieć przy sobie papierki, bo kto wie, o co konsul zapyta ;)

W każdym razie najważniejsze, że rozmowa zakończyła się pomyślnie :)

Zauważyłeś, czy dużo osób wychodziło z wizą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...