Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam :) Jestem na tym forum pierwszy raz , proszę o jakąś radę w celu wypisaniu mniosku DS-160 , jest pytanie czy kiedykolwiek starałeś się o wizę , znajomy starał się dwukrotnie 20-cia lat temu czy zaznaczyc że się starał czy nie , bo niewiem czy podac ,może nie będą miec tej informacji w bazie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDA a jak beda miec to co wtedy?a no bedzie podawanie falszywych danych i nie bedzie ze nie wiedzialem-nie chcialem

podac i juz

a teraz zalezy za co nie dostal?bo 20 lat temu tych odmow bylo duzooo...nie to co teraz ;)

Jak nie poda że się starał kilka lat temu i jak sprawdzą to co mu może grozic, chyba mu nic nie zrobją tylko nie będzie mógł się więcej starac o wize :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Witam, postanowiłam poszukać pomocy tutaj gdyż nie znalazłam odpowiedzi nigdzie indziej (być może źle szukałam). Mam 19 lat, nikt z mojej rodziny nie przebywa nielegalnie w USA, nie byłam karana. Jestem studentką i bardzo mi zależy aby już w przeciągu tygodnia umówić się na spotkanie z konsulem. Jestem studentką pierwszego roku. I tu rodzi się moje pytanie. Czy idąc do konsulatu potrzebuje indeks (nie mam go jeszcze, posiadam tylko legitymacje studencką - czy to wystarczający dowód, że studiuje?), bo co jeśli spytają mnie o indeks? Bardzo zależy mi na załatwieniu tego bardzo szybko. Zaryzykować i iść bez indeksu? co tu zrobic;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest inne pytanie jesli teraz lecisz to na jak dlugo,dlaczego teraz,do kogo...

i na to zwroc uwage bo jak napiszesz ze lecisz na dluzszy czas to co z nauka?

wrazie pytan co z indeksem powiesz ze czekasz na niego i tyle..

za czesto nie pytaja sie teraz w Konsulacie o takie cos jak indeks

ps kolejnym razem poczekaj dluzszy czas na odpowiedz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...