Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

mam we wtorek o 10 rozmowę w konsulacie w Warszawie, samą rozmową się nie stresuję, jednak ciekawi mnie jedna rzecz - dr z wydziału powiedział mi, żebym najlepiej pojawił się na miejscu ze 2 godziny wcześniej. Wydaje mi się to lekko naciąganym pomysłem - może było tak kilka lat temu, ale teraz?

Był ktoś z was niedawno na rozmowie? Jakie są kolejki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawniej tzn jak bylo?bo jak pamietam moglem byc i 8 godz ale z 1,5-2 godz i tak spedzilem w kolejce bo tyle bylo osob po wize , prawie kazdy jechal na 1 godz chociaz przedzial byl na pare godz..

mozesz byc pare min przed 10 godz-sa osoby ze sa i 40 min przed rozmowa i jak jest miejsce to wchodza do srodka ,a jakbys byl te 2 godz to moze by Cie wpuscili do srodku ,jak nie zaraz to pewnym czasie .

Teraz jak bedziesz juz 1 godz po wize to juz bedzie cos :( z czekaniem,wejsciem itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dolecialam, cala i zdrowa. W moim przypadku rozmowa z imigratiom trwala moze ze dwie minuty. Pani wziela odciski, zrobila zdjecia, zadala pytania w stylu, do kogo, na ile, czy bylam juz w US, z kim jade, czy ta osoba jest Amerykaninem, jesli nie to u kogo zostaje i czy jestem studentka w Polsce. Wiza podbita na 6 miesiecy. Moja kolezanke jedank pan oficer trzymal prawie 5 minut. Balam sie ze jej nie puszcza, przemaglowal ja ze wszystkiego. Ale bylo ok. Zycze wszytskim udanego pobytu w Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...