Skocz do zawartości

"dowody" Bycia Razem / Rozmowa Z Konsulem


Nigella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuję bardzo za pomoc! :)

Tak sobie mysle, poniewaz moim probleme bedzie fakt, ze nie bede w Polsce przez ok 2 miesiace, spodziewam sie listu od ambasady jakos za 3 tyg. Rozumiem, ze mam ich tak czy siak jakos poinformowac, ze zyje i ze dostalam ich liste z dokumentami, jakie musze zebrac, czy poprostu poczekac i odeslac skan dopiero jak wroce do kraju? Wlasciwie to brakuje mi tylko zaswiadczenia o niekaralnosci i I-134 (plus inne jakies dokumenty dot. spraw finansowych) Troche mnie to martwi, wybaczcie, jesli pytanie jest dosc glupie. Poprostu nie spodziewalam sie kompletnie NOA2 teraz i popsulo mi to troszke plany :P ale nie oznacza to, ze sie nie ciesze, bo jestem mega szczesliwa!! ;)

Edit: Czyli 4 miesiace zaczynaja sie od daty zatwierdzenia przez USCIS, tj 13 czerwca?? Czy dopiero od momentu, jak ambasada otrzyma moje dokumenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie odnośnie zdjęć, jakie trzeba dostarczyć do ambasady w kwestii udowodnienia związku. Czy to muszą być tak samo neutralne zdjęcia, jak w przypadku tych wysłanych do USCIS? Czy mogą być jakieś buziaki/przytulanki? Bo ja bym takie raczej dała skoro mam udowodnić "związek", ale tez nie chcę popełnić gafy.

No i tak naprawdę całe dowody mojego związku - oprócz kilku zdjęć - to wielka rozmowa skype, będzie chyba z tysiąc stron. Mam to wszystko drukować? Żadnych listów ani rachunków telefonicznych itp nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam wydrukowane tylko daty konwersacji, i zamiast tysiecy stron wyszly moze z 10 . Co do zdjec mialam normalne zdjecia, konsul tylko luknal okiem, bardziej interesowaly go dokumenty i sprawdzanie czy wszystko jest dobrze wypelnione, 3 pytania na temat zwiazku, pare pytan jakie plany po przyjezdzie do usa i to wszysto, aha mialam jeszcze wydrukowane bilety lotniczne mojego meza do polski, ale to tez tylko spojrzal na to . Ogolnie jest bardzo milo i bez stresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...