Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, margherita_s napisał:

Nie wyobrażałam sobie nie mieć ślubu i wesela w Polsce. Przyjechali też moi teściowie i kilkoro naszych znajomych z USA, więc było międzynarodowo :)
A co do AOS, bardzo mi zależało, żeby jak najszybciej wysłać dokumenty, bo bałam się, że wygasną mi badania, jak proces się przeciągnie. 

Ale normalnie miałaś slub w Polsce tez? Myslalam ze samo wesele... tak chyba nie mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
28 minut temu, Patipitts napisał:

Ale normalnie miałaś slub w Polsce tez? Myslalam ze samo wesele... tak chyba nie mozna.

Tez wlasnie sie zastanawiam jak to zrobili. Bo przy K1 slubu poza USA zdecydowanie miec nie mozna. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, BBerry said:

To zalezy czy dany kraj uznaje slub za legalny, nie wiem jak to jest w Polsce z Koscielnym... ale ta stronka mowi ze koscielny nawet jesli nie jest "legalnie wiazacy" moze przyczynic sie do nie uzyskania wizy narzecznskiej.

https://www.visatutor.com/can-k-1-fiance-marry-coming-us/

Wow, nie zdawalem sobie sprawy ze reguly odnosnie K1 sa takie p***przone... ale w druga strone to chyba juz bez problemow? Tzn. slub cywilny w USA na K1, AP, slub koscielny w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Xarthisius napisał:

Wow, nie zdawalem sobie sprawy ze reguly odnosnie K1 sa takie p***przone... ale w druga strone to chyba juz bez problemow? Tzn. slub cywilny w USA na K1, AP, slub koscielny w Polsce?

Co w tych regułach jest takiego dziwnego? To dość proste. Przy k1 ślub ma być w USA. Wszelakie uroczystości które są lub mogą wyglądać jak ślub moga być przyczyną do odmowy k1. Ż postów @margherita_s wynika że miała  w szczęście że jej na tej podstawie wizy nie odmówili... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślub cywilny mialam jeden - tutaj w USA, wszystko zgodnie z prawem.  

Natomiast nie wiem, czy brak odmowy K1 to kwestia szczęścia. Moja koleżanka dwa lata temu miała identyczną sytuację i żadnych problemów. Dla mnie rodzina okazała się ważniejsza niż ewentualna odmowa wizy. Wszystko się dobrze potoczyło i tego się trzymajmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Roelka said:

Co w tych regułach jest takiego dziwnego? To dość proste. Przy k1 ślub ma być w USA. Wszelakie uroczystości które są lub mogą wyglądać jak ślub moga być przyczyną do odmowy k1. Ż postów @margherita_s wynika że miała  w szczęście że jej na tej podstawie wizy nie odmówili... 

Co jest dziwnego? No to, ze jak to ladnie ujelas "uroczystosc ktora wyglada jak slub" ma jakiekolwiek znaczenie... 5 letni siostrzeniec mojej Zony wrocil jakis czas temu z przedszkola I oznajmil swoim rodzicom z cala powaga ze ma "Zone". Musze ich uswiadomic ze tym sposobem przekreslil sobie przyszle szanse na GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Xarthisius napisał:

Co jest dziwnego? No to, ze jak to ladnie ujelas "uroczystosc ktora wyglada jak slub" ma jakiekolwiek znaczenie... 5 letni siostrzeniec mojej Zony wrocil jakis czas temu z przedszkola I oznajmil swoim rodzicom z cala powaga ze ma "Zone". Musze ich uswiadomic ze tym sposobem przekreslil sobie przyszle szanse na GC.

Mam nadzieję że ty nie piszesz tak na serio z tym przykładem. 

Zerknij na visa journey i poczytaj historie niektóre osób które przez swoje uroczystości dostały odmowy. Wszelkie "wesela dla rodziny" , imprezy zaręczynowe, itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...