Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wlasnie miedzy innymi dlatego ja jeszcze nie wysłałam, jakos ciezko uzbierać te chajsy, jak juz prawie jest to zaraz cos wyskakuje nieoczekiwanego :/ No ale mus to mus, ciekawe czy badania mi nie przepadną do czasu aż uciułam tyle kasy :P margherita a jak tam slub? Bie chwalilas sie ani nic :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam, ale tak jak mówi ilon - wydanie takiej sumy boli. Dobrze, że mieliśmy dwa wesela, to aż tak się nam budżet nie uszczuplił :) 

8 godzin temu, Patipitts napisał:

margherita a jak tam slub? Bie chwalilas sie ani nic :) 

Oba śluby super! Ten w PL to impreza życia, chociaż mój mąż po 12 godzinach chwiał się na nogach ze zmęczenia, nie przywykł do polskich imprez :D Tutaj ślub+wesele trwały tylko 5h, więc nawet nie zdążyłam się dobrze rozkręcić :D W obu przypadkach goście dopisali, pogoda również. Wspaniały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, margherita_s napisał:

Ja też mam, ale tak jak mówi ilon - wydanie takiej sumy boli. Dobrze, że mieliśmy dwa wesela, to aż tak się nam budżet nie uszczuplił :) 

Oba śluby super! Ten w PL to impreza życia, chociaż mój mąż po 12 godzinach chwiał się na nogach ze zmęczenia, nie przywykł do polskich imprez :D Tutaj ślub+wesele trwały tylko 5h, więc nawet nie zdążyłam się dobrze rozkręcić :D W obu przypadkach goście dopisali, pogoda również. Wspaniały czas :)

Super :) fajnie ze miałaś slub w Polsce, tez bym chciała takie prawdziwe weselicho po naszemu, chociaż to amerykańskie nie było zle ale skończyło sie Ok 24. co do kasy to ja teoretycznie tez mam, w postaci auta ktore trzeba sprzedać bo kupiliśmy sobie nowe, ale jakos z lenistwa (tak naprawdę to z przywiązania, ale tak sobie tłumaczymy) nie możemy oboje sie za to zabrać :P wiec troche czekamy aż sobie nazbieramy, zeby moc oba zatrzymać a troche wiemy ze to bez sensu bo powinnismy juz dawno sie go pozbyć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patipitts napisał:

Super :) fajnie ze miałaś slub w Polsce, tez bym chciała takie prawdziwe weselicho po naszemu, chociaż to amerykańskie nie było zle ale skończyło sie Ok 24. co do kasy to ja teoretycznie tez mam, w postaci auta ktore trzeba sprzedać bo kupiliśmy sobie nowe, ale jakos z lenistwa (tak naprawdę to z przywiązania, ale tak sobie tłumaczymy) nie możemy oboje sie za to zabrać :P wiec troche czekamy aż sobie nazbieramy, zeby moc oba zatrzymać a troche wiemy ze to bez sensu bo powinnismy juz dawno sie go pozbyć :P 

Nie wyobrażałam sobie nie mieć ślubu i wesela w Polsce. Przyjechali też moi teściowie i kilkoro naszych znajomych z USA, więc było międzynarodowo :)
A co do AOS, bardzo mi zależało, żeby jak najszybciej wysłać dokumenty, bo bałam się, że wygasną mi badania, jak proces się przeciągnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...