Skocz do zawartości

Szansa Na Wylosowanie Zielonej Karty.


Shady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a ja mam takie pytanie złożylem swoj wniosek o GC w odpowiednim terminie 2012 r. I czytałem na forum jak i w tym temacie tez to zauważyłem , że piszecie o wysokości numeru ktory zostaje nam przydzielony jesli oczywiscie wylosują nas w loteri. I jeśli ma się jakis daleki/wysoki nr to nie ma nawet co liczyc na rozmowę z konsulem bo się nie dostaniemy. O co chodzi z tym numerem ? np dajmy na to jest on 5cyfrowy i moj będzie mial 3 pierwsze cyfry takie - 112... . to cos zmienia daje mi większe szanse na otrzymanie tak owej karty / wgl rozmowy z konsulem ocb z tym numerem ? jeśli w maju dowiem się ze wylosowałem i na stroni ambasady będzie widniał moj nr ktory będzie zaczynał się np na 9 to znaczy że nie ma nawet sensu robienia badań ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli Twój numer będzie 11xxx to jak najbardziej załapiesz się na rozmowę.

Cut off na marzec dla Europy to 16200.

http://www.travel.st...letin_5856.html

A co do badań, to i tak nie należy ich robić przed otrzymaniem zaproszenia na rozmowę.

Poczytaj sobie ten temat: DV 2013 - Co Po 1 Maja 2012? Pytania, odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tych tabelach na powyższej stronie jest nr cut off dla dv 2013 a nie dla dv2014 ? nie mam pewności ale może i masz rację. czyli jeśli załapie sie maxymalnie do numeru 16200 to mogę mieć pewność że jeśli wszystko im jak najszybciej odeśle/załatwie sprawy, to moge liczyć na rozmowę z konsulem tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Boże. tak, visa bulletin dot. DV 2013. rozmowy DV2014 zaczną się dopiero w pażdzierniku, a więc dopiero wtedy będziesz musiał śledzić visa bulletin (zakładając, że Cię wylosują).

martwić możesz się wtedy, gdy twój nr będzie duużo powyżej 20 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

może zamiast wyliczać procenty z różnych kontynentów, krajów itp., które dają załamujące wyniki, lepiej podejść do tematu szansy na wylosowanie zielonej "wylosuję albo nie wylosuję", czyli 50%. od razu lepiej się czeka na wyniki ;)

50%? To musi być ta popularna ostatnio dyskalkulia :)

Ja też zagram w powerball, będzie 50% szans, że wygram :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zamiast wyliczać procenty z różnych kontynentów, krajów itp., które dają załamujące wyniki, lepiej podejść do tematu szansy na wylosowanie zielonej "wylosuję albo nie wylosuję", czyli 50%. od razu lepiej się czeka na wyniki ;)

Tak, 50% procent to jeśli GC jest losowana w systemie: wyciągamy czyjąś aplikację (tylko na jakiej zasadzie wybierzemy metodę wyciągania aplikacji :D) i rzucamy monetą :) Co by oznaczało zresztą, że dostałaby GC około połowa aplikantów. Tak naprawdę to rząd USA wyciąga bez powtórzeń n kulek z urny, gdzie n-ilość GC dla danego kraju. A to już ni ... 50%. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...