Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzieki za odpowiedz ale zastanawia mnie jeszcze jedno jestem z rzeszowa wiec blizej mi do krakowa wiec tam chcial bym wykonac badania tylko czy te badania wykonam w 1 dzien ponieważ jest tu taka notka ze Opłata za test kiłowy wynosi 6 PLN. Wyniki badań wydawane są następnego dnia.

Prześwietlenia wykonywane są w godz. 9:00-19:00. Opłata wynosi 34 PLN.

Po uprzednim przeprowadzeniu badania krwi oraz wykonaniu dużego zdjęcia RTG należy telefonicznie ustalić termin badania ogólnego. Potrzebne szczepienia mogą być wykonane w gabinecie lekarskim. i nie usmiecha mi sie jezdzic do krakowa bog wie ile razy bo wiaze sie to z fajnymi kosztami mowiac tu paliwo w poprzednim moim poscie kolega mariano85 zaproponował zajrzec na http://forum.usa.info.pl/topic/20744-badania-lekarskie-gc-krakow-mini-przewodnik/ gdzie kolega zrobil te badania w innej placówce niz podaje to ambasada i czy tak mozna czy nie ryzykowac ale najbardziej zalezy mi zeby zrobic te badania w ciagu dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok dzieki za odpowiedz ale zastanawia mnie jeszcze jedno jestem z rzeszowa wiec blizej mi do krakowa wiec tam chcial bym wykonac badania tylko czy te badania wykonam w 1 dzien ponieważ jest tu taka notka ze Opłata za test kiłowy wynosi 6 PLN. Wyniki badań wydawane są następnego dnia.

Prześwietlenia wykonywane są w godz. 9:00-19:00. Opłata wynosi 34 PLN.

Po uprzednim przeprowadzeniu badania krwi oraz wykonaniu dużego zdjęcia RTG należy telefonicznie ustalić termin badania ogólnego. Potrzebne szczepienia mogą być wykonane w gabinecie lekarskim. i nie usmiecha mi sie jezdzic do krakowa bog wie ile razy bo wiaze sie to z fajnymi kosztami mowiac tu paliwo w poprzednim moim poscie kolega mariano85 zaproponował zajrzec na http://forum.usa.inf...ini-przewodnik/ gdzie kolega zrobil te badania w innej placówce niz podaje to ambasada i czy tak mozna czy nie ryzykowac ale najbardziej zalezy mi zeby zrobic te badania w ciagu dnia

Jedź do Warszawy, tam zrobisz wszystko w jeden dzień

Ja w Warszawie byłem o 7 rano i o 11 miałem wszystko załatwione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie zwróciłem na to uwagi ale jest jakas szansa ze te badania wykonam w ciągu 1 dnia w krakowie a jak nie w krakowie to czy w warszawie

cherry-87 tak mówisz czy oby napewno

Jedź do Warszawy, tam zrobisz wszystko w jeden dzień

Ja w Warszawie byłem o 7 rano i o 11 miałem wszystko załatwione

jezeli tak to bylo by lepiej niz w krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie zwróciłem na to uwagi ale jest jakas szansa ze te badania wykonam w ciągu 1 dnia w krakowie a jak nie w krakowie to czy w warszawie

cherry-87 tak mówisz czy oby napewno

jezeli tak to bylo by lepiej niz w krakowie

Uwierz mi że spokojnie sobie załatwisz to w Warszawie

Ja byłem o 7 rano w Centralnym Laboratorium Radiologicznym, wyniki miałem coś koło 9:40

Badania ogólne miałem robione u Pani doktor Ewy Cholewieńskiej w DELMED przy ulicy meksykańskiej

Co najlepsze tej Pani juz nie ma na liście lekarzy wyznaczonych przez ambasadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odpowiedz ale zastanawia mnie jeszcze jedno jestem z rzeszowa wiec blizej mi do krakowa wiec tam chcial bym wykonac badania tylko czy te badania wykonam w 1 dzien ponieważ jest tu taka notka ze Opłata za test kiłowy wynosi 6 PLN. Wyniki badań wydawane są następnego dnia.

Prześwietlenia wykonywane są w godz. 9:00-19:00. Opłata wynosi 34 PLN.

Po uprzednim przeprowadzeniu badania krwi oraz wykonaniu dużego zdjęcia RTG należy telefonicznie ustalić termin badania ogólnego. Potrzebne szczepienia mogą być wykonane w gabinecie lekarskim. i nie usmiecha mi sie jezdzic do krakowa bog wie ile razy bo wiaze sie to z fajnymi kosztami mowiac tu paliwo w poprzednim moim poscie kolega mariano85 zaproponował zajrzec na http://forum.usa.inf...ini-przewodnik/ gdzie kolega zrobil te badania w innej placówce niz podaje to ambasada i czy tak mozna czy nie ryzykowac ale najbardziej zalezy mi zeby zrobic te badania w ciagu dnia

Dasz radę w jeden dzień. Dzwoniłem i mi powiedziano, że jeżeli zrobię badania krwi z samego rana to około 10-11 będzie można wybrać wyniki. Zadzwoń tam i sam zapytaj.

Lekarze z tego co pamiętam przyjmują od 14. Czyli najpierw można zadzwonić i się umówić na badania i w umówiony dzień rano iść zrobić testy krwi i prześwietlenie, odczekać kilka godzin i z wynikami iść do lekarza.

Ja również planuję w tym tygodniu to wszystko załatwić, ale będę musiał przeznaczyć na to 2 dni, żeby nie brać całego dnia urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...