Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Krulik1 ja robiłam badania w krakowie i załatwiłam wszystko w jeden dzień

Badania krwi i rtg robiłam w lekarskiej spółdzielni pracy na rynku, i nie było z tym problemu

a u lekarza byłam w centermedzie na łazarza u dr. Russera

To czego tak smiesznie pisze ze w krakowie wyniki sa drugiego dnia i pozniej trzeba sie umówić na badania ogólne juz nie wiem co robic i gdzie sie rejestrowac czy kraków bo tu mam blizej i bylo by lepiej czy warszawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A udzielcie mi jeszcze takiej odpowiedzi czy zapytanie o niekaralnosc trzeba wyslac do krk do warszawy czy moge isc do sadu w rzeszowie kupic znaczek i od reki mi wydaza zaswiadczenie. Jezeli trzeba to wysłać ile sie czeka na ich odpowiedz bo jak to urzad maja 30dni na to i czy pisał ktos tam w punkcie 11 i 13 cos bo nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego tak smiesznie pisze ze w krakowie wyniki sa drugiego dnia i pozniej trzeba sie umówić na badania ogólne juz nie wiem co robic i gdzie sie rejestrowac czy kraków bo tu mam blizej i bylo by lepiej czy warszawa

Może po prostu zadzwoń i zapytaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A udzielcie mi jeszcze takiej odpowiedzi czy zapytanie o niekaralnosc trzeba wyslac do krk do warszawy czy moge isc do sadu w rzeszowie kupic znaczek i od reki mi wydaza zaswiadczenie. Jezeli trzeba to wysłać ile sie czeka na ich odpowiedz bo jak to urzad maja 30dni na to i czy pisał ktos tam w punkcie 11 i 13 cos bo nie wiem

to wszystko było już omawiane kilka stron wczesniej. idziesz do sądu, kupujesz znaczek, naklejasz go na wniosek i wysyłasz zapytanie do KRK w Warszawie. i o ile się nie mylę na zaświadczenie czeka się około 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba czekać aż Kentucky wyśle papiery przed wysłaniem tych ściągniętych? Myślicie, że źle będzie jak wpiszę w rubryce High School Diploma zamiast Degre to degree? Zastanawia mnie to tego, że powyżej w zaznaczonym polu ukończonej edukacji jest High School diploma. A jeśli chodzi o zdjęcię to u fotografa powiedzieć, że takie jak do wizy amerykańskiej 51mm na 51mm ? Czy mówiliście, że do green card? Dzięki za odpowiedzi, jesteście super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!! Mam jeszcze jedno pytanie , jesli chodzi o pyt 32 "list below all employment for the last 10 years"

I podpunkty Employer, location , job titlle , i czy tutaj mam wpisywac pelne adreesy Location czy tylko np. Warszawa, i Employer np. restaurant 'Torino" i te caly adres?? z kodem i pracodawcy adres prosze o Pomoc!!!!???? Mam Metlik :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...