Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jestem już po badaniach, laboratorium na Waryńskiego - super sprawne, czekałam niecałe 1,5 godz. na wszystkie wyniki. U lekarza na Okopowej wszystko byłoby ok, gdyby pani doktor nie kazala tyle na siebie czekać ( ponad 2, 5 godz.), ale jak już zaczęła przyjmować to bez problemów uzyskałam wszelkie zaświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po badaniach, laboratorium na Waryńskiego - super sprawne, czekałam niecałe 1,5 godz. na wszystkie wyniki. U lekarza na Okopowej wszystko byłoby ok, gdyby pani doktor nie kazala tyle na siebie czekać ( ponad 2, 5 godz.), ale jak już zaczęła przyjmować to bez problemów uzyskałam wszelkie zaświadczenia.

beatko ile dałas za te wszystkie badania bo jade jutro na nie tez do wawy i też do tej dr ewy-kopeć i czego mówisz ze musiałas az 2,5 godziny czekac na lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew+RTG - 88 zł, 250zł u lekarza. Oczywiście pomnóż to wszystko przez ilość osób. W poczekalni u lekarza zeszło ponad 2,5 godz., bo tyle pani doktor spóźniła sie do pracy a sama wizyta też trochę trwała. Za to jeśli czegoś nie było, to pani dr nie robiła ceregieli i szła na rękę. ;)

krulik, zajrzyj na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to jeśli czegoś nie było, to pani dr nie robiła ceregieli i szła na rękę. ;)

Coś wygląda, że długo Ci nasi lekarze nie będą mieli podpisanych umów z Ambasadą Amerykańską, jeśli w taki sposób podchodzą do wypełniania swoich obowiązków zawodowych. Wydaje mi się, że podpisując umowę z kimś oczekujemy pełnego profesjonalizmu, a nie "pójścia na rękę" w przypadku braków w dokumentacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...