Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kupowałam bilet dla męża na drugą połowę lutego. Z przesiadką we Frankfurcie wyszło dokładnie 1910 zł. Dajcie mi takie ceny w Locie :)

To może w tym temacie taki off topic przydatny osobom które od 15.11 do końca lutego chcą się wybrac do USA i Kanady Lot'em - dzis na Grouponie są do kupienia kupony 20% zniżki na bilety lotnicze Lotu w cenie 5 zł za sztukę.( ofc inne połączenia też są dostępne ale z uwagi na temat - piszę o USA ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodapl skoro wyłałeś papiery w sierpniu i masz rozmowę dopiero w lutym to kiedy będą zapraszać osoby które wysłały w październiku? w maju?

:) Nie wiem,wczoraj zadzwoniłem, mają moje papiery w systemie,przetwarzaja czyli pewnie jeszczcze nawet nie zaczeli...Mam zadzwonić w połowie grudnia to powinni już cos wiedziec, gdy się zapytałem o termin wizyty w ambasadzie to powiedziała luty. Z czego wynika taka data nie wiem, może jej się wyświetliło,ale skoro przetwarzaja to moze tak strzelila zebym sie rozlaczyl... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...