Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dejmos! easy!

Jaroamg - 15.11. dostałem maila o takiej treści:

" You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing."

Wejdź na tą stronę (adres powyżej) jak się zalogujesz to zobaczysz czy masz aktualizację.

Wiadomość powinna przyjść z adresu: "noreply@state.gov"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, KCC sprawdza przeszłość każdej osoby...

Wielokrotnie było juz o tym pisane i z tego co ja się orientuje KCC nie sprawdza przeszłości, banów itd...to wszystko wychodzi na rozmowie...

zreszta sly to potwierdzi, pamietam że kiedyś pisał cos takiego ze KCC nie sprawdza przeszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie było juz o tym pisane i z tego co ja się orientuje KCC nie sprawdza przeszłości, banów itd...to wszystko wychodzi na rozmowie...

zreszta sly to potwierdzi, pamietam że kiedyś pisał cos takiego ze KCC nie sprawdza przeszłości

Nooo. Na podstawie tego materiału na Youtubie wydaje mi się, że KCC sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo. Na podstawie tego materiału na Youtubie wydaje mi się, że KCC sprawdza.

hehe mi0706 nie odniosę sie w tej chwili do tego materiału bo nie mam godziny wolnego czasu na obejrzenie tego :)

z tego co ja pamietam to mielismy tu kiedys dyskusję i ja twierdziłem że jak masz bana czy coś to nie jestes zapraszany na rozmowę, sly o ile pamietam wytłumaczył mi chyba że jesteś bo możesz mieć ten waiver a KCC może o tym nie wiedzieć.

sporo nielegalnych w usa polaków jest zapraszanych na rozmowy natomiast po rozmowie czeka ich np deportacja....

U Ciebie jest o tyle dobra sytuacja że to wszystko miało miejsce 14 lat temu a z ta pracą na czarno nie wiem co za to grozi i jak z tego wybrnąc no nie powiesz że 5 lat żyłes z oszczędności przecież.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mi0706 nie odniosę sie w tej chwili do tego materiału bo nie mam godziny wolnego czasu na obejrzenie tego :)

z tego co ja pamietam to mielismy tu kiedys dyskusję i ja twierdziłem że jak masz bana czy coś to nie jestes zapraszany na rozmowę, sly o ile pamietam wytłumaczył mi chyba że jesteś bo możesz mieć ten waiver a KCC może o tym nie wiedzieć.

sporo nielegalnych w usa polaków jest zapraszanych na rozmowy natomiast po rozmowie czeka ich np deportacja....

U Ciebie jest o tyle dobra sytuacja że to wszystko miało miejsce 14 lat temu a z ta pracą na czarno nie wiem co za to grozi i jak z tego wybrnąc no nie powiesz że 5 lat żyłes z oszczędności przecież.. :)

I tak wszystko wyjdzie w praniu00.01.

Oczywiście powiem gościowi prawdę, no bo raczej nie widzę jakiegoś wytłumaczenia, którym mógłbym przekonać, że nie pracowałem tam na czarno, a do tego jeszcze "zrobiłem" sobie 2 dzieciaków i to wszystko bez grosza przy duszy albo, że mnie ciocia sponsorowała, hehehehe :).

Zastanawiam się tylko (oczywyście bez urazy do nikogo) czy wszyscy, którzy piszą "Z tego co wiem..." to skąd wiedzą to co piszą. Czy "z tego co wiem..." oznacza, że np.: tak słyszałem?

No bo np. Ja również "tak słyszałem" (za nim wziąłem udział w DV), że losujesz zieloną kartę, a tak właściwie to oni losują Ciebie, żebyś mógł dalej się starać i wylosowanie wcale nie oznacza, że już ma GC w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...