Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

rocznik, mój drogi, to akurat widać po nicku więc ameryki nie odkryłeś. spostrzegawczością tez sie nie popisłeś, nie mówiąc o inteligencji. ja przynajmniej pisząc na dany temat staram się poprzeć mój argument odpowiednim punktem w aplikacji lub INA tak, by miał jakieś podłoże/uzasadnienie.

twoje wypowiedzi nie są poparte absolutnie niczym. nie udaje, ze pozjadałam wszystkie rozumy i pytam. ty natomiast odwracasz sytuację sugerując, że wiem lepiej. podobnie z powyższą prowokacją - bardzo dojrzałe.

moja dyskusja z tobą dobiegła końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać po twoich wypowiedziach na tym forum czarno na białym że jesteś rocznik 87 czyli jesczze dziecko

Jak na razie to widac ze Justi pisze sensowne posty i podpiera sie INA ktore determinuje obowiazujace prawo a ktore malo kto tutaj na oczy widzial (a wszyscy interesujacy sie imigracji powinni). Raczej Twoje posty sa irracjonalne i nie podparte zadnymi sensownymi informacjami. Prawda jest taka ze nie ma nigdze wprost napisane ze za nielegalna prace ma sie bana - regularnie dostaje sie odmowe za podejrzenie nielegalnej pracy w przypadku wiz turystycznych, w przypadku imigracyjnych jest to bez watpienia gray area.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem stronę ale tam tylko sprawdzić można czy wylosowałaś..

Dostałem wcześniej maila, że papiery doszły do KCC. Ale od czerwca nic...

Chciałbym sprawdzić swoją teorię.

Powiedz JAROAMG czy poprawnie podałeś wykształcenie (min średnie) oraz doświadczenie zawodowe?

Czy podałeś dokładną listę wszystkich miejsc zatrudnienia z ostatnich 10 lat?

Czy podałeś nazwy oraz okres edukacji w poszczególnych szkołach?

czy podpisałeś się na formularzu?

Czy na str. 3 formularza DS-230 wszystkie boxy w pkt. 40 zaznaczyłeś "No"?

Poza tym byłeś kiedyś w US?

Masz coś nie tak z ich prawem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to widac ze Justi pisze sensowne posty i podpiera sie INA ktore determinuje obowiazujace prawo a ktore malo kto tutaj na oczy widzial (a wszyscy interesujacy sie imigracji powinni). Raczej Twoje posty sa irracjonalne i nie podparte zadnymi sensownymi informacjami. Prawda jest taka ze nie ma nigdze wprost napisane ze za nielegalna prace ma sie bana - regularnie dostaje sie odmowe za podejrzenie nielegalnej pracy w przypadku wiz turystycznych, w przypadku imigracyjnych jest to bez watpienia gray area.

Jakbys czytał uwaznie to ja nic nie pisałem na temat nielegalnej pracy tylko sly więc się pomyliłeś.

napisałem wczesniej ze konsul moze odmowic wizy z byle powody wylosowanemu- nie bez powodu ale byle powodu, moze sobie cos wymyslic na co dostałem odpowiedzi ze nie moze....w takim razie ok...

dodam ze kazdego kto przyjdzie do ambasady teoretycznie rzad amerykański moze zamknąc bez dowodów i podania przyczyny w guantanamo do końca życia i nie musi sie nikomu tłumaczyc

a justi sensowny post byl taki że facet nie ma sie czym martwic bo to było dalej niz pieć lat temu...natomiast gwaracji mu zadnych nie daje....

jedyny sensowny głos w tej sprawie to głos sly zeby sie poradzić kariny bo prawo imigracyjne, przesiedzenie wizy, wezwania do urzedu to nie jest prosta rzecz...

dodatkowo nie wiem czy jak np facet powie konsulowi ze tak pracowalem nielegalnie miałem bana i nic mi nie mozesz zrobic bo to nie moze przekreslic mojej wizy to czy konsul sie nie wkurzy i czy mu nie odmówi podając inny powód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle to ja mam czyste intencje bo poradziłem koledze zapytać sie Kariny żeby nie wpadł i dostał GC natomiast agresja jest pod moim adresem na forum straszna...może sa ludzie "zyczliwi" na tym forum co jednak maja dalsze numery albo nie zostali wylosowani i życza wpadki koledze i stąd ich rady ze jest ok...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys czytał uwaznie to ja nic nie pisałem na temat nielegalnej pracy tylko sly więc się pomyliłeś.

miałam się już nie wdawać z toba w bezsensowne dyskusje ale nie mogę sie powstrzymać. przyganiał kocioł garnkowi. gdybyś czytal uważnie mój post to nie napisałbys teraz, że ja powiedziałam chopakowi, że nie ma się o co martwić.

"a justi sensowny post byl taki że facet nie ma sie czym martwic bo to było dalej niz pieć lat temu" - to twoje stwierdzenie.

"jesli chodzi o deportacje - w ds 230 jest podane, że kto jest ineligible jesli nie stawil się na rozprawę deportacyjną w ciągu ostatnich 5 lat, więc w przypadku mi0706 to chyba już uległo "przedawnieniu" ? - a to moje. jeśli przeczytałeś to UWAŻNIE to ewidentnie zauważyleś, że to jest PYTANIE, a nie pocieszenie/ zapewnienie, że wszystko jest w porządku. więc bardzo cię proszę nie przekręcaj mich wypowiedzi.

p.s. a powyższa aluzja o "życzliwych" na forum jest żałosna i niepotrzebna. NIKT nie powiedział chłopakowi, że będzie ok a jedynie życzył u powidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałosne sa twoje wypowiedzi i że wsyzstko popierasz faktami, napisałaś że wiele osób mi pisało że piszę głupoty to w takim razie zamieśc tu wszystkie posty od tych osób jak sie nudzisz...z ostatnich 6 miesiecy...

mi0706 - dobra rada jak chcesz wylądowac szczęśliwie w USA to poradź się w swojej sprawie Kariny i nie zamieszczaj juz tu więcej szczegołów na temat swoich poczynań w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...