Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam serdecznie wszystkich z loterii DV 2013!

To mój ostatni wpis..ponieważ moja zona jako główny aplikant nie zgodziła się pojechać na rozmowę chociaż jest bez pracy 6-ty rok..

Czy ktoś może mi to wytłumaczyć...?!

Już jest po wszystkim jutro mój termin wszystko przepadnie...Jestem zrozpaczony i załamany..pozostaje mi się napić za Was moi mili, którzy odpowiadali mi na czasem głupie pytania ...Trzymam za Was kciuki i życzę Wam powodzenia za wielką wodą...jeszcze raz gratulacje!!

"jaroamg 03.12.2012"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie dasz rady jej jakoś przekonać?

Przecież wcale nie musi emigrować, jeśli nie chce. Wystarczy, żeby tylko przekroczyła granicę. Żeby potraktowała ten wyjazd jako wycieczkę. Nie chciałaby spędzić tygodnia w NYC albo np. na Florydzie? U nas teraz zima, więc może chciałaby się powygrzewać na plaży... Szkoda, żeby Wam te zielone karty przepadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się i nie sięgaj po butelkę. Jeżeli zależy Ci na wyjeździe do USA to zrób wszystko by przekonać żonę do swoich planów, ona nie musi zostawać w Stanach, wystarczy, że przekroczy granicę a dzień później może wracać z powrotem do kraju. Możesz tego już zawsze żałować, świadomość życia które mogłeś mieć a którego nie było Ci dane doświadczyć może być wykańczająca psychicznie. Szansa na to, że w przyszłości ponownie trafi się taka okazja jest bliska zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawę że namawiacie człowieka do rozbicia małżeństwa ? Z powodu głupiej zielonej karty ?

popieram....

dla wielu osob zielona karta to jest nic i nie sa zainteresowane emigracja...

z tego co pamietam, o ile sie nie myle, jaroamg pisał ze ma 2 lata do emerytury, ludziom w tym wieku trudniej emigrować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...