Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To się za bardzo nie wysilili z podniesieniem cut off. Jeśli na luty znowu podniosą o 1700 numerów to zabraknie mi niewiele ponad 50. No ale w marcu to już raczej na pewno się dostanę :).

Ma dla Was znaczenie, że Obama znowu został wybrany?

Neli365, uszy do góry, z wiosną na pewno przyspieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałam przed chwilą jakieś rosyjskie forum, na którym ludzie podają swoje CN i groooooo ludzi z EU ma numery powyżej 20000.

ja ze swoim 14*** liczyłam na luty ale teraz to czarno to widzę.

Ja tez mam 14xxx i tez mialam nadzieje na conajmniej luty, a tu klops... karza czekac i czekac. No nic, byle do wiosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 25798 i ja dopiero mogę płakać :) nie słyszałem aby ktoś z nas z pierwszego losowania miał nr wyższy

ale pociesza mnie to że było mizerne bo mizerne dolosowywanie i jednak kilka osób zostało wylosowanych

ale tam już były nr rzędu 29000 .A to może oznaczać że cut off będzie gdzieś właśnie 2600-2900 .

Czy można to tak interpretować ?

Szkoda że tak mało osób dobrali do dolosowania -czy to może oznaczać że dużo ludzi z pierwszego

się zgłasza a dolosowali parę osób bo mówili że będzie dolosowywanie ?

pytania,pytania,rozmyślania

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bez paniki. Znajomy znajomych wybiera się na rozmowę w Ambasadzie po przesiedzeniu wizy o 3 lata (było co zwiedzać w Ameryce, bez dwóch zdań). Sądzę, że takich Bolków jest więcej, bo przecież "konsul się nie domyśli, bo skąd ma wiedzieć?". Spokojnie czekajcie na rozwinięcie sytuacji. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...