Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję serdecznie za bardzo pomocne odpowiedzi :) we wcześniejszych postach wyczytałam, że jeśli mam SSN, który wyrobiłam podczas Work&Travel to w formularzu wpisuję Yes, podaję numer, a także zaznaczam Yes poniżej, aby uzyskać nowy SSN i zgadzam się na przetwarzanie danych? Dzięki i przepraszam za męczenie, ale w poniedziałek/wtorek chcę wszystko wysłać :) Ehh mam numer troszkę powyżej 27 tysięcy. Jak myślicie jest szansa? Cherry-87 jestem pod wrażeniem, że tak ładnie wszystko opisałeś :) innym także dziękuję za pomoc i życzę powodzenia!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dokładnie, jest pytanie o replacement card - tak jak Justi_87 zaznaczyłam 'yes' . Na moim SSN jest napisane 'valid for work only with DHS authorization'.

Aha tak dla formalności w DS 122 w miejscu na drugie imię wpisujemy tylko pierwszą literę drugiego?

Pozdrawiam :)

Dokładnie, jest pytanie o replacement card - tak jak Justi_87 zaznaczyłam 'yes' . Na moim SSN jest napisane 'valid for work only with DHS authorization'.

Aha tak dla formalności w DS 122 w miejscu na drugie imię wpisujemy tylko pierwszą literę drugiego?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawnia Was do pracy, jeśli będziecie mieli pozwolenie na pracę (czyli np. zieloną kartę).

Numer dostaje się jeden na całe życie.

A wy nie staracie się o nowy numer przecież (albo ja inaczej rozumiem słowo replacement).

http://ssa-custhelp....rd-for-an-adult

Important Information

You may not need to get a replacement card. Knowing your Social Security number is what is important. You need a Social Security number to get a job, collect Social Security benefits and receive some government services but you do not often need to show your Social Security card.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha tak dla formalności w DS 122 w miejscu na drugie imię wpisujemy tylko pierwszą literę drugiego?

Tak, wpisujemy tylko pierwszą literę drugiego imienia

Ehh mam numer troszkę powyżej 27 tysięcy. Jak myślicie jest szansa?

Oczywiście że jest szansa, jak wyślesz papiery i dostaniesz maila z datą interview to pozniej juz tylko z górki

Co do SSN to też jestem zdania ze dostaje się jeden na całe życie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy badania moge zrobic w tych przychodniach AMICOR I DIAGAMMED w krakowie czy tylko w tym CenterMed z listy lekarzy ktore padaje ambasada dodam taka notke ktora jest tam napisana i mnie to zastanawia Badania wykonane w punktach innych niż wymienione poniżej, nawet w Stanach Zjednoczonych, nie

będą akceptowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...