Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję Oludomi znalezienia lepszej pracy :)

Mam pytanie - czy to, ze ukonczylam liceum w USA (roczna wymiana miedzynarodowa) bedzie mi pomocne w znalezienu pracy biurowej? Czy to wlasciwie nie ma znaczenia?

cóż Ci mogę napisać jedynie to co ja uważam po obserwacji 3 miesięcznej :) jeżeli dzięki temu twój angielski jest na poziomie C1 to twoje liceum w USA jest pomocne, ja np nie mogłam znaleźć pracy bo nie pracowałam nigdzie na terenie USA i poszłam do sklepu na kasę na 3 tygodnie, potem zrezygnowałam ze względów zdrowotnych znałam prace za pośrednictwem a potem już sama poszukam :) coś lepszego ofert prac jest dużo co chwile mam oferty ale odmawiam gdyż wiem, że i tak angielski mnie nie puszcza na tyle :) mój ang jest na B2 i dlatego idę do COMMUNITY COL. by się podciągnąć :):) takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

cóż Ci mogę napisać jedynie to co ja uważam po obserwacji 3 miesięcznej :) jeżeli dzięki temu twój angielski jest na poziomie C1 to twoje liceum w USA jest pomocne, ja np nie mogłam znaleźć pracy bo nie pracowałam nigdzie na terenie USA i poszłam do sklepu na kasę na 3 tygodnie, potem zrezygnowałam ze względów zdrowotnych znałam prace za pośrednictwem a potem już sama poszukam :) coś lepszego ofert prac jest dużo co chwile mam oferty ale odmawiam gdyż wiem, że i tak angielski mnie nie puszcza na tyle :) mój ang jest na B2 i dlatego idę do COMMUNITY COL. by się podciągnąć :):) takie moje zdanie :)

OLUDOMI, B2 to nie jest poziom FCE? Jeśli Twój poziom to B2 i jest niewystarczający to gdzie Ty chcesz pracować? W NASA? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki to jest poziom czy FCE czy nie ale co się wtrącasz?? przepraszam co cie to w ogóle obchodzi? Może będę pracować na MARSIE !!!! na planecie gdzie są sami mężczyźni każdy ma inne doświadczenie i radziłabym nie pisać głupich komentarzy, ja się do nikogo nie wpierdzielam !!! a już na pewno nie do Ciebie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z takim prostackim nastawieniem jaki prezentujesz, to rzeczywiście praca w handlu to za wysokie progi, bo USA temperuje chamów bardzo szybko. Może warto się nauczyć czytać ze zrozumieniem w ojczystym języku.

Przeczytaj mojego posta jeszcze raz. Widzisz jakąś złośliwość? Zauważyłem, że poziom B2 jest dość wysoki, żeby poradzić sobie w większości zawodów.

Zauważ, że piszesz na otwartym forum i każdy ma prawo skomentować każdego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...