Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 pytania do Was :) "starszych braci z loterii 2013":

1. Czy na rozmowe z konsulem idzie cała rodzina wylosowanego -zgłoszona w dokumentach (np.maz, dziecko) czy tylko sam wylosowany?

2. Czy był tu na forum taki przypadek ze ktos został wylosowany i nie doczekał sie terminu rozmowy gdyz zabrakło wiz? Miał za wysoki numer?

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chyba syl6 się mylisz.

W DV13 wylosowali około 2000 ludzi na wstepie i było jeszcze dolosowanie w październiku a w DV14 wylosowali około 1500 osób i nie ma dolosowania wiec na pewno nie wiecej niż w DV13 :)

Proszę o odpowiedz osoby które mają pojęcie o tym co piszą.

Ponawiam moje pytanka

Mam 2 pytania do Was :) "starszych braci z loterii 2013":

1. Czy na rozmowe z konsulem idzie cała rodzina wylosowanego -zgłoszona w dokumentach (np.maz, dziecko) czy tylko sam wylosowany?

2. Czy był tu na forum taki przypadek ze ktos został wylosowany i nie doczekał sie terminu rozmowy gdyz zabrakło wiz? Miał za wysoki numer?

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ironio Losu....

sly6 dobrze prawi - w DV2014 wylosowali znacznie więcej osób niż w 2013.

Te wartości, które Ty podałeś dotyczą tylko Polski a losowanie obejmuje również inne kraje.

W 2013 było wszystkiego cos w okolicach 100 000 natomiast w 2014 wylosowanych zostało ponad 140 000 osób.

Dobrze by było, żebys Ty również miał pojęcie o czym piszesz i o co pytasz.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ironio Losu....

sly6 dobrze prawi - w DV2014 wylosowali znacznie więcej osób niż w 2013.

Te wartości, które Ty podałeś dotyczą tylko Polski a losowanie obejmuje również inne kraje.

W 2013 było wszystkiego cos w okolicach 100 000 natomiast w 2014 wylosowanych zostało ponad 140 000 osób.

Dobrze by było, żebys Ty również miał pojęcie o czym piszesz i o co pytasz.. :rolleyes:

Pytam o Polskę i mam o niej pojęcie, niestety :)

Nie interesuje mnie cały swiat tylko moje podwórko i o nie wyraźnie pytam.

Dzieki za wyjaśnienie.

Ironia losu dostalas juz odpowiedz co do dziecka,meza...ze maja byc razem na rozmowie.tak samo badania medyczne nalezy zrobic :)

Tak, tak .... dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze problem maly

mi chodzi o takie cos ze wylosowali wiecej osob niz moze byc dostepnych wiz

dlatego dla mnie i 1000 osob jest duzo jak np wiz bedzie dla 700 osob ;)

no ale zycie pokaze co bedzie i jak bedzie.


Np mielismy tutaj osobe ktora zobaczyla ze wygrala we wrzesniu,szybko odeslala papiery i nie zostala zaproszona na rozmowe...ta osoba byla z dv 2013 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ironio Losu....

sly6 dobrze prawi - w DV2014 wylosowali znacznie więcej osób niż w 2013.

Te wartości, które Ty podałeś dotyczą tylko Polski a losowanie obejmuje również inne kraje.

W 2013 było wszystkiego cos w okolicach 100 000 natomiast w 2014 wylosowanych zostało ponad 140 000 osób.

Dobrze by było, żebys Ty również miał pojęcie o czym piszesz i o co pytasz.. :rolleyes:

u mnie jest napisane tak:

Approximately 125,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov.

i to chyba nie jest 140 000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karusek, nie pamiętam dokładnych liczb, ale gdzieś na forum padło, że to jednak nie było 125 000 a 140 000. Mogę się mylić, ale nie zmienia to faktu, że całościowo wylosowano więcej osób i z tego pewnie powodu nie ma co liczyć na jakiekolwiek dolosowanie. I czy z Polski wylosowano 1500 czy wylosowano by 500, to niczego by w tej kwestii nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karusek, nie pamiętam dokładnych liczb, ale gdzieś na forum padło, że to jednak nie było 125 000 a 140 000. Mogę się mylić, ale nie zmienia to faktu, że całościowo wylosowano więcej osób i z tego pewnie powodu nie ma co liczyć na jakiekolwiek dolosowanie. I czy z Polski wylosowano 1500 czy wylosowano by 500, to niczego by w tej kwestii nie zmieniło.

Na forum to ja sobie mogę napisać że było 2 miliony, i co z tego. To co wpisałem powyżej to fragment mojej informacji o wylosowaniu po zalogowaniu na strone DVlottery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...