Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

No dobra a teraz na powaznie - czy jest szansa, aby jakims cudem gc odebrac gdzies osobiscie? Wlasnie po raz kolejny dostalam wiadomosc, ze moja karta jest undeliverable. No rece oadaja i juz sie odechciewa tej calej 'przygody'

Udaj się do najbliższego biura SSA z GC lub innym dokumentem potwierdzającym Twoją tożsamość. No i jeżeli twierdzą że "undeliverable" może coś potwierdzające aktualny adres - list z banku, rachunek za gaz, jeżeli masz to lease na mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziala do biura lokalnego biura USCIS. Nie do SSA

Dzwonilas moze do USCIS zeby zrobic update swojego adresu? Jest taka forma na zmiane adresu, ktora trzeba wyslac jesli zmienilo sie miejsce zamieszkania a nie jest sie obywatelem, zeby mieli ja w swoim rekordzie. Moze to by pomoglo, bo wtedy wiedzieliby, dokad wysylac korespondecncje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSN przyszły wczoraj, dokładnie tydzień po wizycie w SSA. Mój mąż już pracuje, teraz już legalnie. Jeszcze zostaje zrobić prawo jazdy i oby do przodu. Na razie za Polską nam się nie tęskni, ale za rodziną i znajomymi i owszem.

Pozdrawiam serdecznie

Virka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...