Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@karusek - no ok, ale co to zmienia? Napisałam, że mogę być w błędzie, ale nie zmienia to faktu, że w DV2014 zostało wylosowanych znacznie więcej osób niż w 2013 :rolleyes:

Nie do mnie należy ocena i zgodność z prawdą postow innych forumowiczow....

Ale wydaje mi się że powielanie niesprwdzonych informacji zwłaszcza jeśli ma się wątpliwości czy są prawdziwe jest nie na miejscu, gdyż wprowadzają w błąd innych użytkowników forum.

A tak po za tym to wyniki dodatkowego losowania w zeszłym rokubyły ogłoszone 1go Października, dzisiaj mamy 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karusek, nie pamiętam dokładnych liczb, ale gdzieś na forum padło, że to jednak nie było 125 000 a 140 000. Mogę się mylić, ale nie zmienia to faktu, że całościowo wylosowano więcej osób i z tego pewnie powodu nie ma co liczyć na jakiekolwiek dolosowanie. I czy z Polski wylosowano 1500 czy wylosowano by 500, to niczego by w tej kwestii nie zmieniło.

Afryka - 61465

Azja - 23270

Europa - 46524

Ameryka Północna - 23

Oceania - 4215

Ameryka Południowa - 4605

Razem: 140102

2. Czy był tu na forum taki przypadek ze ktos został wylosowany i nie doczekał sie terminu rozmowy gdyz zabrakło wiz? Miał za wysoki numer?

Domyślam się, że chodzi o taki przypadek gdzie papiery zostały wysłane odpowiednio wcześnie, tak aby zostały przetworzone - mimo to zabrakło wiz. O takim przypadku tu nie słyszałem ale gdzieś tam mi się "obiło o oczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afryka - 61465

Azja - 23270

Europa - 46524

Ameryka Północna - 23

Oceania - 4215

Ameryka Południowa - 4605

Razem: 140102

Domyślam się, że chodzi o taki przypadek gdzie papiery zostały wysłane odpowiednio wcześnie, tak aby zostały przetworzone - mimo to zabrakło wiz. O takim przypadku tu nie słyszałem ale gdzieś tam mi się "obiło o oczy"

OK. paradox, napisz proszę żrodlo informacji, chciałbym poczytać coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. macie racje.

:)

przepraszam i Ciebie paradox i Ciebie dragony.

jest nawet napisane że

Approximately 140,660 applicants have been registered and notified and may now make an application for an immigrant visa.

Ja bazowałem na info które mam na statusie uczestnika. stąd rozbieżności.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Dzieki. Bede czytac.

Próbuję znaleźć jakis sens z tymi numerami i iloscia wiz ale w skali globalnej i ze zdawkowymi danymi it is impossible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...