Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

najwczesniej mozesz wyjechac do USA majac koperte z wiza ,ktora dostaniesz DHL

I teraz mozesz poleciec na pare dni i wrocic ale wtedy kto odbierze GC ze skrzynki,numer SSN?

kolejna sprawa to jak chcesz tak poleciec to moze pomysl w USA nad tzw bialym paszportem .

A i tak wjazd i wyjazd ma byc 1 razowy czy tez tak planujesz latac sobie ,jakbys mial wize turystyczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja jestem przykładem dla ktorego te drzwi otworzyły się na chwilę .W 2005 r wylosowałem miałem numer ponad 25 tys mniej niz 26 tys i nie starczyło dla mie wiz to był rekordowy rok chyba ponad 6 tys osob z Polski wylosowało.

Przykre co ciekawe jak bedzie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no zle pojmujesz i chyba nie czytales za bardzo forum ,,bo bys wiedzial ze koszta sie ponosi ale badania medyczne-koszt wizy ale wtedy Cie juz wzywaja na rozmowe...

a tak koszta jakie masz to znaczki pocztowe aby odeslac formularze i zdjecia ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze doczytales ale aby wizy nie otrzymac musisz miec cos nie tak z prawem,pobytem dawniejszym -praca nielegalna jak dojda,ze zdrowiem..to sa podstawy

to nie wiza turystyczna i rozmowa :)

ale i tak nalezy sie do tego przygotowac bo to nie kupon z loterii ze sie pokazuje i ma byc wiza :)

juz ktos to napisal,nalezy isc wyluzowanym-usmiechnietym ale wiedziec co sie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes chyba 1 osoba na tym forum co pisze o tym,dziekuje za to..bo pisaly osoby ze wylosowaly i dostaly wizy lub tez ze nie zostaly wylosowane

a teraz zycze powodzenia aby teraz Ci sie udalo :)

pamietasz ten czas jak sie czekalo od maja do lipca na koperte :) czy sie zostalo wylosowanym,codziennie sprawdzanie skrzynki pocztowej

a teraz sprawdza sie przez strone www :) czy sie wygralo :) mniejszy stress :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na yt filmik jak sprawdzić swój status Dv lottery.

Może komuś się przyda i nie życzę nikomu z tego forum zobaczenia takiej oto treści wiadomości:

"HAS NOT BEEN SELECTED"

Jutro napiszę jaką ja treść wiadomości otrzymałem, po sprawdzeniu statusu.

Nie zależnie od tego jaki będzie.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...