Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

SkDawid nikt nie bedzie nikogo deportowac za zgubienie GC ale mozesz miec inne nie przyjemnosci jak ktos bedzie robic na Twoje dane..

a co duplikatu to masz to ladnie napisane na stronie urzedu imigracji

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.eb1d4c2a3e5b9ac89243c6a7543f6d1a/?vgnextoid=d0a33a4107083210VgnVCM100000082ca60aRCRD&vgnextchannel=d0a33a4107083210VgnVCM100000082ca60aRCRD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki za odpowiedz Sly6, z ta ambasada to ciekawa mysl, musze sie dowiedziec czy to mozliwe.A tak z ciekawosci, teoretycznie co by bylo gdyby ktos juz dostal ta zielana karte, i ja powiedzmy zgubil, czyli co, zostal by deportowany spowrotem do kraju, czy moze sie starac o jakis duplikat?

Starasz sie o duplikat za jakieś $600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowym SZCZĘSLIWCEM :) ,choc nadal w szooku to mam pytanie formularz DS230 wysyła tylko osoba która wygrała,czy dla każdego z rodziny z osobna, bowiem na forum pisze ,że dla kazdego osobno zaś na necie,że wysyła tylko osoba wylosowana , a także pytanie drugie jaką pocztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, ktorzy sa/byli/beda w podobnej sytuacji, jak ja.

Jesli chcecie isc droaga adjustment of status(bedac obecnie legalnie w usa) musice wyslac do kentucky forme dsp122 plus dwa zdjecia. Pozostale dokumenty wysyla sie dopiero w momecie, kiedy nasz case number jest rozpatrywany ( na podstawie biuletynu wizowego).

Ponadto, jesli w trakcie pobytu bedziecie zmuszeni wrocic do pl, nic nie stoi na przeszkodzie i nie groza za to zadne konsekwencje, jesli zmienicie sposob ubiegania sie o gc- przez konsula. Wystarczy tylko do nich zadzwonic a nasttepnie dosla odpowiednie dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne aby byly dostepne wizy do czasu rozmowy ;)

bo mozesz i zmienic miejsce rozmowy ale czy beda wizy to inna sprawa :) to samo z data rozmowy.

koli773 tutaj masz to opisane jakie formularze i co sie wysyla,pamietaj ze glowny aplikant -ten co wygral wysyla dsp -122,reszta rodziny tego nie wysyla :)

http://polish.poland...cessing_dv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sly6 za odpowiedź.ale mam jeszcze jedno pytanko czy formularz DS230 podpisywać jak mówi notka z instrukcji,czy nie podpisywać( "prosimy nie podpisywać formularza przed wizyta w konsulacie należy go złożyc tylko w obecnosci konsula" jak podają na stronce która mi podałeś .???????pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...