Jump to content

Dlaczego Nie Leciec Lotem?


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

moze zależy od włąsnych odczuć.Jednakze napewno to nie jest reguła.Leć tym co jest tansze i tyle , choc raz leciałem LOTem do USA i generalnie w przysżłosci będę unikał LOTu chocby po incydencie z zeszłęgo roku ( 2 mce wczesniej leciałem tym samolotem do Chicago).Faktem jest ze obecna flota LOTu nie nalezy do najmłodszych.Raczej przy wyborze lini będę skłaniał sie ku Lufthansie

Link to comment
Share on other sites

Jeśli choć w minimalnym stopniu znasz angielski i nie boisz się przesiadek na europejskich lotniskach, to sugeruj się przede wszystkim ceną (przynajmniej dla mnie to jest ważne kryterium przy zakupie biletu).

Przez ocean nie leciałam LOTem. Nie chciałam, bo np. w klasie ekomomicznej LOT nie ma indywidualnych telewizorków. Przypuszczam też, że oferta wyżywienia jest uboższa, niż w innych liniach.

Leciałam Lufthansą, KLM i Air France.

Wg mnie najlepsza Lufthansa, potem KLM a AF daleko w tyle.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że wszystko zależy od "własnych odczuć". Ja np. ze wszystkich lotów przez ocean najlepiej wspominam Air France - zaskakująco (jak na samolot) dobre jedzenie, miła obsługa, żadnych problemów. Jedyny ból - i to spory - przesiadka na CDG. W przypadku krótkiej przerwy między lotami jest to "rozrywka" wyłącznie dla osób o mocnych nerwach ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuje Virgin Atlantic lub BA. Latalem nimi (szczegolnie Virginem) chyba z 20 razy. Lotem jecialem tylko 1 i nie bardzo nie sie podobalo. Po drugie lot byl drozszy niz inne linie, a poniej to i tak nie latalem docelowo do Polski tylko wdo UK.

Nastepne mankamenty lotu to: kiepska i nie przyjemna obsluga (stiuardesy sa zarozumiale), kiepski entertiment - zbiorczy tv,

Link to comment
Share on other sites

Lot to stare samoloty, brak telewizorków indywidualnych, kiespskie jedzenie i .... średnie towarzystwo..... leciałem 2 razy LOTem i czułem się jak w PKSie do Grójca. Było to ok 2002 roku ale jeden facet leciał w kufajce pobrudzonej wapnem !!!!!

W Air France podają całkiem niezle wino :)))))))

Link to comment
Share on other sites

Leciałem LOT-em przez ocean kilka razy i wydaje mi się ,że faktycznie chyba jak przylatuje LOTowski samolot to "korek" w kolejce do urzędnika imigracyjnego jakby jest większy .Mam na myśli odprawy w strefie dla turystów .Sam osobiście tego nie odczułem przechodząc przez inne przejście. A sama obsługa to faktycznie, pasażer jest raczej intruzem i odnosi się wrażenie ,że Panie stewardesy najlepiej by się czuły gdyby samolot leciał pusty.

Osobiście polecam BA i całkiem niezła obsługa była w liniach Finnair.

Link to comment
Share on other sites

Mam wrażenie,że korek jest taki sam....mnóstwo ludzi,bo wiele samolotów ląduje.Nie przesadzajcie z tym lotem LOT-em, nie jest tak źle. Może koszt minimalnie większy,ale za to szybko i bez przesiadek. A jeśli będziesz miał mieć pecha ,to żadne inne linie lotnicze Ci nie pomogą.Wychodzę z założenia,że do odważnych świat należy ,linie lotnicze nie dają gwarancji co będzie potem,.I czy naprawdę telewizorki są tak potrzebne? Poczekajcie na dreamlinera,podobno po nowym roku ma zmienić się flota. 9 godzin to nie katastrofa,można dać radę.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...