Skocz do zawartości

Dlaczego Nie Leciec Lotem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bagaże giną w każdej linii, ale to jak linia podchodzi do problemów swoich pasażerów to już inna sprawa. Customer service LOTu jest do doopy.

Bywam na O'Hare dośc często i chyba tylko kilka razy mi sie zdarzyło zobaczyć na tablicy że samolot LOTu NIE jest opóźniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie przepadam za LOT-em glownie ze wzgledu na obsluge. Cala zaloga jest bardzo arogancka a uzyskanie odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie, bez pretensjonalnego tonu z ich strony, graniczy z cudem. Czasem zachowuja sie tak, jakby byli tam za kare. Zero usmiechu, wieczna powaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza zaloga jest pewnie w japonskich liniach. Kultura japonska ma w sobie ze zawsze odnosza sie z uprzejmoscia nawet jesli bardzo nie chca. Moze czasami jest to sztuczne ale najwazniejsze ze nadal uprzejmie. No a Polacy tez tacy sa ze czesto maja z czyms problem, albo jak cos im sie nie podoba to nie ukrywaja tego. Wydaje mi sie ze sa po prostu marudni i to tez ma wplywa na to. Tak mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza zaloga jest pewnie w japonskich liniach. Kultura japonska ma w sobie ze zawsze odnosza sie z uprzejmoscia nawet jesli bardzo nie chca. Moze czasami jest to sztuczne ale najwazniejsze ze nadal uprzejmie. No a Polacy tez tacy sa ze czesto maja z czyms problem, albo jak cos im sie nie podoba to nie ukrywaja tego. Wydaje mi sie ze sa po prostu marudni i to tez ma wplywa na to. Tak mysle.

no co tu duzo gadac: "To My Polacy"

Co do japonskich linii to znam pare osob pracujacych jako flight attendant z Cathy Pacific Airlines - czołowe linie lotnicze z Hong Kongu...no i faktycznie - czlowiek czuje sie jak w raju....osóbki sa przemiłe...wszystko załatwia no i mozna sobie tez robic fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...