Skocz do zawartości

Dlaczego Nie Leciec Lotem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale nakrecacie dziewczyne! Latam LOT-em. W kwietniu tez lece LOT-em, nie narzekam. Jak ma sie cos stac, to sie stanie i nie wazne jaka linia polecisz. A cenie sobie to, ze moge leciec bezposrednio i cena tez ok, i godziny mi odpowiadaja.

Wiec lec a potem opisz swoje wrazenia. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hm... LOT oferuje dziś przeloty do NY za ok 1800 PLN (na maj)

Co prawda widuje się jeszcze niższe ceny (w zeszłym roku w szalonej środzie mięli NY za 1300 :)), ale na tę chwilę, nie widzę ciekawszej oferty u żadnego z przewoźników.

Co radzicie, brać? ;) Cholerka, ja też nie lubię tego LOTu ...

Ktoś coś wie o ciekawych promocjach do NY na maj lub sierpień (choć sierpień pewnie nie schodzi poniżej 2500...) ?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Akurat taka odpowiedź nie jest zarezerwowana tylko dla LOTu ;)

Tak jest. Ja miałam taką niemiłą sytuację związaną z "zaginięciem" ;) perfum z bagażu rejestrowanego podczas lotu włoskimi liniami Alitalia. Kiedy przyleciałam do Warszawy okazało się, że mojego bagażu (i kilkudziesięciu innych pasażerów) nie ma i doleci kolejnego dnia - wtedy mi przywiozą bagaż do domu. Tak było, tyle że bagaż okazał się niekompletny. Dowiedziałam się wtedy, że w tych liniach podobne sytuacje zdarzają się niemal codziennie, że zwykle bagaże części pasażerów nie dolatują na czas. Oczywiście sprawa nie została rozwiązana.

W dodatku podczas mojego lotu warunki były naprawdę duużo gorsze niż w naszych rodzimych liniach. Ludzie w samolocie były głodni (ja sama myślałam, że umrę z głodu, chociaż nigdy nie obżeram się w trakcie podróży ;) ), a i o jakikolwiek napój ciężko było się doprosić. Obsługa niezbyt miła i niezainteresowana obowiązkami jakie miała. Ogólnie rzecz biorąc od tamtego jednego razu omijam te linie szerokim łukiem i wolę dopłacić gdzie indziej niż lecieć z nimi. Oczywiście ktoś może mieć inne wrażenie, ja mam takie i drugi raz nie zaryzykuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie linia jako taka z bagazem nie ma wiele wspolnego - zajmuja sie tym firmy handlingowe na kazdym z lotnisk ktore ta linia wynajmuje. Wiec o ile linia sama bagazy nie okrada, to odpowiada przed pasazerem co sie z tym bagazem dzieje.

Ja LOTem z zasady nie latam tak czy inaczej - tylko Delta i inne skyteamowe linie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...