Skocz do zawartości

Dlaczego Nie Leciec Lotem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

kurde tak czytam te wszytskie waszy wypowiedzi na temat Lot-u i odczuwam pewne obawy , bo (chyba) niestety mam juz zakupiony bilet do NY na bezposredni lot z warszawy, i to bedzie 1wszy moj lot tymi liniami bo wczesniej jak byłam w usa to leciałam LHz przesiadka, i teraz sie zastanawiam czy dobry wybor z tym Lot-em, powiedzcie mi czy da sie jakos zmienic w osttaniej chwili bilet tzn zminic linie jest w ogole takie cos??? czy jesli rezygnuje sie z tego konkretnego lotu to kasa przepada i trzeba po prostu kupic w tej lini w ktorej sie chce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tak czytam te wszytskie waszy wypowiedzi na temat Lot-u i odczuwam pewne obawy , bo (chyba) niestety mam juz zakupiony bilet do NY na bezposredni lot z warszawy, i to bedzie 1wszy moj lot tymi liniami bo wczesniej jak byłam w usa to leciałam LHz przesiadka, i teraz sie zastanawiam czy dobry wybor z tym Lot-em, powiedzcie mi czy da sie jakos zmienic w osttaniej chwili bilet tzn zminic linie jest w ogole takie cos??? czy jesli rezygnuje sie z tego konkretnego lotu to kasa przepada i trzeba po prostu kupic w tej lini w ktorej sie chce ??

Jeśli kupiłaś juz bilet to nie kombinuj i leć. Mówimy w tym temacie o subiektywnych odczuciach. Leć sama i się przekonaj czy było warto. Może akurat Ci się spodoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tak czytam te wszytskie waszy wypowiedzi na temat Lot-u i odczuwam pewne obawy , bo (chyba) niestety mam juz zakupiony bilet do NY na bezposredni lot z warszawy, i to bedzie 1wszy moj lot tymi liniami bo wczesniej jak byłam w usa to leciałam LHz przesiadka, i teraz sie zastanawiam czy dobry wybor z tym Lot-em, powiedzcie mi czy da sie jakos zmienic w osttaniej chwili bilet tzn zminic linie jest w ogole takie cos??? czy jesli rezygnuje sie z tego konkretnego lotu to kasa przepada i trzeba po prostu kupic w tej lini w ktorej sie chce ??

nic sie nie obawiaj, wsiadaj i lec...

jest 99,9% prawdopodobienstwo ze bedzie wszystko ok...moga byc owszem jakies opoznienia lotu...jak to na okeciu na lotach do usa...a to pol h a to 1h pozniej sie wystaruje, ale sie wystartuje

lecisz jakos zaraz ? kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...