Skocz do zawartości


dave.

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie - nie odwiedzałem tematu przez dwa dni, ponieważ nie miałem na to czasu, ale właśnie nadrobiłem zaległości.

Tak, nie brakuje osób, które po tygodniu pobytu w innym kraju "zapominają" rodzimego języka... Znam osobę, która wyjechała do UK na bodajże rok, może nawet mniej - po powrocie zachwalała sobie "chickeny" i nie chciała jeść niczego innego :P

Rzeczywiście, nawiązując do opowieści Pauliny_89, trzeba podążać za marzeniami - w końcu po to się żyje :) Może obrałem sobie dosyć... Trudny cel, ale trzeba myśleć pozytywnie - w kategoriach "da się to zrobić". W końcu skoro tylu Polaków mogło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dave. ale problem jest maly lub tez duzyy taki ze Ci Polacy mogli-mieli mozliwosc a TY mozesz tego nie miec

chyba ze tak kochasz stany ze znajdziesz sobie dziewczyne-kobiete z amerykanskim obywatelstwem i moze cos z tego bedzie

bo samo liczenie na loterie to za malo aby cos wyszlo z USA..to jest tak jakbym liczyl ze wygram w lotto a nie robil bym nic innego-nie pracowal

bo moze wygram ;)

I pamietaj takie historie super sie czyta ale jak kto bedzie z Toba to juz inna historia i pamietaj to dobrze,wbij sobie w pamiec takie cos

ile razy ja myslalem i nie zle przez takie cos wpadlem czy to w Polsce czy tez po za Polska,,bo ktos dostal pomoc,znalazal odpowiednie osoby ale ja nie znalazlem wiec musze cos innego robic ,zyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...