Skocz do zawartości

Community College Usa Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pamietaj ze nauka w us nie otwiera ci drogi do pozostania tu. PANI NA ZDJECIU - CALKIEM CALKIEM

wg mnie szkoda kasy na to.

Tak , wiem ze nie otwiera :) bardzij liczylem ze bedac tu te 2-3 lata znajde (w mniej lub bardziej normalny sposob) jakas zone :) a jak jest ze znalezieniem pracy w USA po skonczeniu cominity colleage ? Ta pani dala mi przyklad fizjoteraupeuty ktory ma zarobki od 60 tys na rok, ale to zapewne nie jest takie koloowe jak sie wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest ze znalezieniem pracy w USA po skonczeniu cominity colleage ? Ta pani dala mi przyklad fizjoteraupeuty ktory ma zarobki od 60 tys na rok, ale to zapewne nie jest takie koloowe jak sie wydaje

"Ta pani" zapomniala dodac, ze ukonczenie amerykanskiej szkoly nie daje ci zadnego prawa do pracy, wiec czy to bedzie szesc czy szescset tysiecy rocznie nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desperacja niektórych na dostanie się do US jest zatrważająca - jakoś ostatnio ich sporo na forum...

To nie desperacje ;) gdybym byl zdespweowany to nie myslalbym o zadnej nauce tylko zostal tu nielegalnie, ale wracajac do CC - czy wybietajac odpowiedni kierunek mam szanse na jakas dobra prace w USA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...