Skocz do zawartości

Powrot Do Polski, Wazna Decyzja Zyciowa !


niunia88

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, nie wstydze sie swoich pogladow ani zadnej ze swoich internetowych wypowiedzi. Ten "pewien blog" to zapewne strona Pana Daniela Sena( Sna?, Snu?). Studiuje rowniez polskojezyczne blogi emigracyjne - niniejszy,"pol-can" Pana Adama Banacha i australijski. Powiem wiecej, zostalem nawet wyrzucony z forum "Solidarnosci Walczacej" prowadzonego przez P. Jadwige Chmielowska.

oto przyklad calkowitego niezrozumienia Ameryki : "coroczne wczasy, drogie kosmetyki, ciuszki"

how about BRAIN ? someone forgot the brain............

Jesli chodzi o brain, to dzieki mojemu "brain" mam dobra prace i dzieki tej pracy moge sobie pozwolic na wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 262
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

chocby nawet wiadomosc prywatna od ciebie :

"wez ty sie lepiej w ogole nie odzywaj

w tematach, na ktore nie masz zielonego pojecia

pisza mi tu na pw i sie z ciebie smieja zes "ze wsi"

ja tam nie dyskryminuje "tych ze wsi"

ale przestan pisac glupoty"

cytowanie prywatnej poczty na publicznym forum to cos jak

wystawianie przez okno golego tylka ( albo przodka nawet)

poza tym, akurat w tym pw stwierdzilem, ze ja sie z Ciebie nie nasmiewam

choc robia to inni i prosilem tylko, zebys nie pisala na tematy,w ktorych nie

jestes zbyt "kompetentna"

tak, ze szanowne forum moze naocznie sie przekonac, ze na pw

nie rzucam zadnymi kurwami czy chujami tylko uzywam

literackiej polszczyzny

w kazdym razie dzieki za wystawienie sie przez okno

moze niektorym sie spodobasz :)

Jesli chodzi o brain, to dzieki mojemu "brain" mam dobra prace i dzieki tej pracy moge sobie pozwolic na wiele...

princess jak to mawiaja amerykanie: i beg to differ....hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mlode pokolenie Polakow to jak nigdy wczesniej to wlasnie pokolenie powinno poznawac najnowsza historie Polski. Od polowy lat 40tych dwudziestego wieku do lat 90tych. Bez zrozumienia historii nie zrozumiemy polskiej wspolczesnosci. Bez zrozumienia faktow i osob, ktore doprowadzily do drugiej Targowicy pod nazwa "okraglego stolu" i "paktu w magdalence" nie pojmiemy dlaczego w Polsce nie doszlo do powszechnej dekomunizacji i do budowy zdrowej wolnorynkowej demokracji, jak to np mialo miejsce w Czechach czy w bylej NRD. Kiedy slysze nawolywania typu "komuno wroc !" to przyslowiowy noz mi sie w kieszeni otwiera. Komuna nie musi "wracac". Komuna nigdy tak na prawde nie odeszla. Oddala jedynie zewnetrzne znamiona wladzy sprzedajnej i niedoedukowanej "elycie post-solidarnosciowej", zatrzymujac dla siebie glowne przyczolki gospodarcze (media, bankowosc, przemysl) i "bijace serce partii" czyli resort spraw wewnetrznych, wywiad i kontrwywiad.

Moze zostane tu zlinczowana, ale moim zdaniem opisales tu "w pigulce", w paru zdaniach jak wyglada nasza smutna polska rzeczywistosc. Brawo! Na pewno tej wypowiedzi nie mozna nazwac "glupia". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele padlo odpowiedzi ale nie znajac czyjejs sytuacji,piorytetow zyciowych nie latwo cos powiedziec bo kazdy ma racje ale z wlasnie podrowka ,zycia

kiedys mi sie wydawalo ze kasa i cos miec to juz wszystko ,potem sie okazalo ze to w moim wypadku nie wypalilo

bo czy mozna za kase kupic sobie przyjaciol,milosc ,,oczywiscie bez kasy trudno cos zrobic,wyjechac,zapoznac sie kogos ale ..

I chyba tak nalezy zobaczyc pewne sprawy a nie ze w USA cos jest tansze,latwiej o prace-oczywiscie ale co z zyciem codziennym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Joaska sama robi sie na blond bez mojego w tym udzialu twierdzac, ze nigdy nie slyszala o Kornelu Morawieckim. Morawiecki dla Wroclawia to jak, nie przymierzajac, Komorowski ( ale nie Bronek tylko general Bor) dla Warszawy.

Ah, dziękuję za tę pełną komplementów wypowiedź pod moim adresem.

Morawiecki jak Bor? Dobry żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to samo chcialam pisac

Woda ty masz 50 lat , ja czy autorka 20 pare ...

i to ze w polsce paliwo jest drozsze a placa mniejsza nie znaczy ze kazdy zarabia tam tylko 1, 2 tys zl

Wracajcie wszyscy do Polski. Czeka tam na Was wszystkich praca za 12.000 na rekę w super firmie Amber Gold.... i paru jeszcze innych podobnych. Tak w sumie to w Polsce innych firm to nie ma......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mlode pokolenie Polakow to jak nigdy wczesniej to wlasnie pokolenie powinno poznawac najnowsza historie Polski. Od polowy lat 40tych dwudziestego wieku do lat 90tych. Bez zrozumienia historii nie zrozumiemy polskiej wspolczesnosci. Bez zrozumienia faktow i osob, ktore doprowadzily do drugiej Targowicy pod nazwa "okraglego stolu" i "paktu w magdalence" nie pojmiemy dlaczego w Polsce nie doszlo do powszechnej dekomunizacji i do budowy zdrowej wolnorynkowej demokracji, jak to np mialo miejsce w Czechach czy w bylej NRD. Kiedy slysze nawolywania typu "komuno wroc !" to przyslowiowy noz mi sie w kieszeni otwiera. Komuna nie musi "wracac". Komuna nigdy tak na prawde nie odeszla. Oddala jedynie zewnetrzne znamiona wladzy sprzedajnej i niedoedukowanej "elycie post-solidarnosciowej", zatrzymujac dla siebie glowne przyczolki gospodarcze (media, bankowosc, przemysl) i "bijace serce partii" czyli resort spraw wewnetrznych, wywiad i kontrwywiad.

Święte słowa... ale co tam dzisiejsza młodzież może o tym wiedzieć... Im Tuskolandia zrobiła wodę z mózgu i godzą się pracując za grosze w nowoczesnych fabrykach zwanych call centers, gdzie rządzi strach i kij managiera... Polska w tej chwili zeszła już do poziomu kompletnej ruiny tak gospodarczej jak i moralnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...