Skocz do zawartości

Interview


linkilink

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co Ci doradzić, ale jak mogłes nie pamietać nazwy szkoły którą skończyłes ??? co powiesz? nie pamiętałem do jakiej szkoły 4 lata chodziłem codziennie ?? masz z 80 lat i demencję czy co ?? możesz sie tłumaczyc że osoba co za ciebie wypełniała sie pomyliła po prostu i wpisała nazwe szkoły innego kandydata, bo jak powiesz że zapomniałes jakie szkoły kończyłes to są tylko dwa wyjścia: albo jestes po prostu jakis debil i płaciłeś żeby zdać z klasy do klasy i nie pamietasz nawet gdzie to sie odbywało albo krętacz i poszedłes na bazar kupić maturę pod wizę DV...sorry że mocno napisane ale nie wiem co moge innego napisac komus kto nie pamietał "nazw szkół jakie kończył"- chyba że się jakos nie jasno wyraziłes w poprzednim poście...nawet nie wspominaj konsulowi o swojej "krótkiej pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja też miałam pomyłkę w DS i obecnie jestem już USA.

weź dymplom ukończenia szkoły średniej (nie wiem, czy skończyłeś studia ale jeśli tak to oprócz dyplomu mgr weź ten z liceum) i po prostu powiedz, że nastąpiła pomylka w nazwie szkoły i chciałbyś ją skorygować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że jak powie szczerze to dostanie bana dożywotniego :) niech powie tak żeby było dobrze dla niego...

Eee, a za co miałby dostać dożywotniego bana? Że napisał, że skończył taką szkołę a nie inną i teraz chce to sprostować? Na pewno oficera konsularnego bardzo obchodzi którą szkołę skończył :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, a za co miałby dostać dożywotniego bana? Że napisał, że skończył taką szkołę a nie inną i teraz chce to sprostować? Na pewno oficera konsularnego bardzo obchodzi którą szkołę skończył :rolleyes:

ehhh widać że w CIA nie pracujesz :)

znasz jakis przypadek żeby dwudziestoparolatek nie pamietał nazwy liceum do którego chodził dzień w dzień...? domniemam że liczba 87 to nie wiek, ale to by wszystko tłumaczyło, w takim wieku mozna mieć sklerozę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie same zdanie jak mikun - jak można zapomnieć do jakiej szkoły się chodziło? 3 albo 4 lata (w zależności od wieku osoby), dzień w dzień, 10 miesięcy. Sprawa szyta grubymi nićmi...

@jkb - obchodzi - jednym z wymogów DVLottery jest posiadanie średniego wykształcenia lub 2 letniego doświadczenia zawodowego w odpowiednim zawodzie (...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh mikun do czego ty namawiasz!?

mi ja do niczego nie namawiam....:) ja tylko mówie, ze jak ktos pisze że przy wypełnianiu wniosku nie za bardzo wiedział jaką szkołę skończył to od razu mi sie skojarzyło z ta sprawą

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/788004,falszywe-swiadectwa-ze-slaska-250-osob-kupilo-falszywe,id,t.html?cookie=1

i z tym wątkiem

http://forum.usa.info.pl/topic/21767-zielona-karta/

więc twoje porady mów jak jest mogą być w skutkach tragiczne :) jesli tak jest jak mi się skojarzyło....

bo gdyby kolega napisał, że osoba trzecia sie pomyliła to co innego ale kolega napisał wyraźnie że osoba trzecia sie pomyliła bo on na dzień wypełniania aplikacji nie wiedział jaka szkołę skończył- nie znał nazwy stąd moje skojarzenie...chyba że kolega źle się wypowiedział jakoś...i chodziło mu o co innego

nie wiem jak było ale moja rada: powiedzieć że osoba trzecia sie pomyliła przy wypełnianiu i koniec tematu, nie będzie problemu...

No chyba że kolega gary87 to Kwaśniewski to rozumiem, kiedyś nie wiedział jakie ma wykształcenie a teraz zapomniał do jakiej szkoły chodził :)

ps. pamietaj imie zony to Jola a twój prawnik co to wypełniał to Rysiu Kalisz :)

case gary87 uważam za zakończony...powodzenia na rozmowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...