Skocz do zawartości

Interview


linkilink

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej. Mam takie pytanie. Wraz z mężem mamy wyznaczone spotkanie z konsulem w sprawie GC ( loteria wizowa DV2013), przed wysłaniem dokumentów bylismy już małżeństwem, chodzi o to że pomiędzy wylosowaniem,odesłaniem dokumentów a wyznaczonym interview byliśmy z mężem w USA na wycieczce (wizie turystycznej) i tam wzieliśmy drugi ślub ( w Las Vegas).Moje pytania są takie : czy mam pokazać certyfikat tego ślubu na spotkaniu? czy przed musze wypełnić jeszcze jakiś formularz dot. drugiego ślubu? czy nie będzie to jakiś dodatkowy problem, że mielismy dwa śluby? czy jeśli mam pokazać certyfikat to dla konsula bezpośrednio czy razem z tymi dokumentami wszystkimi które podobno się daje do sprawdzenia przed samą rozmową? zastanawiam sie nad ta sytuacja czy to nie jest dodatkowy problem, tego drugiego ślubu( w Las Vegas) nie rejestrowaliśmy w Polsce. Dodam że ślub w Las Vegas wzieliśmy bo tak zawsze sobie planowalismy zew USA tez chcemy sie pobrac, bo nie ukrywam ze uwielbiamy ten kraj :P Proszę o odpowiedz i z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przedstawiasz akt slubu ten z Polski i tyle :)

Dzięki Sly6, chciałam się upewnić czy jezeli nie pokaże tego certyfikatu ze ślubu w Las Vegas, a oni być może bedą coś sprawdzać i zobaczą że takowy był, a my o tym nie wspomnieliśmy ani nie pokazalismy certyfikatu, to żeby nie wyszło ze to jakies zatajenie albo kłamstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...