Skocz do zawartości

Kilka Pytań


gooduploads

Rekomendowane odpowiedzi

Playboyu Macku, cos mi sie wydawalo ze twoja arystokratyczna mordka do Wallmartu nie zaglada, zawiodem sie i cofam nasza randke, nie bede sie zadawal z takim elementem, przykro mi

A co do tego 1:1 to moze bym uwierzyl w takiej brednie jakbym w stanach nie byl

Przelicz mi jak wychodzi np lobster, czy ogolnie seafood dobra wolowina na steka, jak wychodza rzeczy do auta, glupie podstawowe farmaceutyki typu paracetamol czy hydrocortyzon czy leki przeciwalergiczne (po 88 centow w Wallarcie)

Ze ty sobie musisz kupic chlebek ze skorka i to jest dla ciebie szczyt marzen to mi bedziesz bredzil ze ceny sa 1:1

$5 dolarowe wino moze w PL tez kosztuje 5 zl?

Sprobuj mi tez znalezc kolacje za $20 (nie pisze o NYC, tylko o normalnych cenach) podobej jakosci w Polskiej restauracji za 20zl. Za 20zl to sobie mozesz zjesc kebaba

Sorry chlopie bredzisz po calosci, nic dziwnego ze musisz szukac jakiejs desperatki w internecie, poor girl

O Niemczech to tez bym moze uwierzyl jakby nie mieszkal w Polsce przy niemieckiej granicy - wszystkie srodki czystosci, proszki, ciuchy - kazda duperela od dawien dawna byla i jest tansza w Nimeczech. Zarcie jest lekko drozsze niz w Szczecinie teraz z powodu kiepskiego kursu, byly czasy jak zl chodzilo po 3 zl ze wszystko bylo tansze za granica wlaczajac w to mieso. Erdinger kosztuje 60 centow, w Polsce jakies gownany Zubr kosztuje 2,5 zl.

Ale rozumiem ze chlebek ze skorka i jogurcik czyli zarcie arystokracji kosztuje w Niemczech tez majatek hahahaha :D

maciek, ja mowie o jedzeniu a nie o smieciach w torebce/puszce. Mies/wedlin raczej nie kupuje, bo nie mam zaufania. Tylko ryby, krewetki i inne owoce morza, ktore nie są tzw "farmed" , tylko "wild" ones

No ale jogurcik kosztuje ponad dolara i chlebek ze skorka :-(

Ciul tam z Maine lobster czy Alaskan King Crab...w Polsce takie rzeczy to przeciez chodza po 20 zl za kilo, no nie?

Przelicznik 1:1 jak sie patrzy

Bernard Russell powiedzial kiedys pewne madre zdanie o rozmowie z glupcami, na Twoim miejcu Paulina bym je zastosowal

Maciek ja ci powiem cos od serca - jestes zakompleksionym biednym stworzeniem ktore sobie chce napompowac ego w internecie, get a life, moze wtedy spotkasz jakas dziewczyne, bo na razie ta twoja "amerykanska" to sie nazywa Miss December hahahaha

Sleak - nie bede sie wymadrzal bo po prostu nie wiem jak sie robi nowe silniki diesla, nigdy mnie to nie interesowalo....wiem ze kiedys je po prostu szlag trafil na poteznych mrozach i dlatego sie nie przyjely

Gdyby Cię nie było stać na lanie 90% swojej pensji na paliwo-kupiłbyś.

Albo bym spakowal menele i wyjechal...oh wait, wlasnie to zrobilem ;-) Choc nie przez pieniadze, ale nie ukrywam ze perspektyw tez super uroczych nie mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

uga-buga, tak szczerze to nie rozumiem tej Twojej nienawisci skierowanej w moja strone... ach juz rozumiem, chodzi Ci pewnie o to ze ja jezdze nowa CLS'ka ktora kosztuje ponad $80.000 baksow... no widzisz chlopie, sam masz kompleksy.... Jestes kolejnym zawistnym malutkim polaczkiem ktory jedyne co moze zrobic to popisac sobie na internecie by nastepnie wrocic do swojego dziadoskiego zycia w realu... Ja natomiast tworze wlasna rzeczywistosc frajerzyno.. i lobstera nie jadam tak jak Ty, wole polska dobra szynke i wodke. Powiem wiecej jakosc polskich wedlin z najwyzszej polki w Polsce jest o wiele wyzsza niz tego syfu tu w Stanach, podobnie z pieczywem i wieloma innymi rzeczami. Dopiero zaczynam to niestety zauwazac bedac w Stanach...

Paulina, ciesze sie ze tez uwazasz na to co tu jadasz bo w przeciwnym razie mozesz zaczac przypominac te "piekne" amerykanki :D Ale z pewnoscia nic nie jest tu jakies tanie, szczegolnie gdy sie chce cos zjesc lepszej jakosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ktore widuje tutaj codziennie na ulicy. Rozumiem, ze poznawanie kogos na match.com to jakas ujma na honorze jest tak? A moze to Ty masz cos do ukrycia i jestes jedna z "tych" amerykanek o ktorych pisze hehe.

Przestań się wydurniać. Masz prawo mieć swoja opinię, ale zaczynasz już przynudzać z tą straszną Ameryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co maciek2012, Jackie ma rację. Masz prawo do swojej opinii, ale to co piszesz na różnych wątkach to już jest przesada. Jesteś strasznie radykalny w swoich poglądach i nie ma dla ciebie nic pomiędzy. Popadasz ze skrajności w skrajnośc. Wcale nie zdziwiłabym się jakbyś po jakimś czasie po powrocie do Polski zatęsknił za życiem w USA... no ale to czas pokaże.

Tak na marginesie to ciekawa jestem co to były za zakupy w PL na które wydawałeś 30 PLN, a jakie robisz teraz zakupy za 30 $ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie, ja wcale nie pisze ze ona taka straszna, po prostu pisze jak to tutaj wyglada zycie w rzeczywistosci bo widze co niektorzy to zyja tylko snem o ameryce. To ze nigdy w zyciu nie widzialem takiego nagromadzenia potwornie brzydkich i grubych ludzi co w ameryce to jest po prostu fakt.

Ja z kolei nigdzie indziej nie widzialem nagromadzenia tak wysportowanych i dobrze wygladajacych kobiet :) Serio :) Oczywiscie tych grubych jest pelno, ale patrz na pozytywne strony :)

Zabawna jestes... to sobie obejrzyj co tam u Ciebie sie dzieje w okolicy...

Fajna ta chameryka co? To ja juz wole marsze pisu z krzyzem pod belweder

To widze ze podlapales temat jak CI wspomnialem w innym watku o naszych lokalnych tutaj zamieszkach :) Spoko - tak zle nie bylo, przewrocili troche samochodow, cos tam podpalili i byl spokoj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...