Skocz do zawartości

Po Przyjeździe - Co Można Bez Ssn, Jak Wyrobić Ssn, Prawo Jazdy, Ubezpieczenie Samochodu, Konto W Banku, Transport Rzeczy, Itp.


jkb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...

Nareszcie, po prawie 4 tygodniach oczekiwania dostalam SSN. Myslalam, ze bedzie to trwalo troche krocej i ze bede miala wystarczajaco czasu zrobic prawko przed przyjazdem mojej rodziny. Niestety, jak to w zyciu bywa, troche sie przeliczylam, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie ciesze, mam w sumie prawie wszystko czego potrzebuje. Prace na lato mam, dojezdzac nie musze, wiec prawko za jakis czas tez zrobie. Teraz poki co jestem przejeta weselem i przyjazdem rodziny. Wiecej stresow nie przewiduje w tym miesiacu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Powiedzcie mi proszę czy do prawa jazdy to jakieś dokumenty muszę mieć z Polski? Samo prawko wystarczy? Oni jako kontaktują się z naszym wydziałam komunikacji? A co jeśli nie będę miec takiego? jkb czy tłumaczyłeś międzynarodowe prawo jazdy? A teraz z innej beczki czy do pracy powinnam mieć ostatnie świadectwo pracy z tłumaczeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę czy do prawa jazdy to jakieś dokumenty muszę mieć z Polski? Samo prawko wystarczy? Oni jako kontaktują się z naszym wydziałam komunikacji? A co jeśli nie będę miec takiego? jkb czy tłumaczyłeś międzynarodowe prawo jazdy? A teraz z innej beczki czy do pracy powinnam mieć ostatnie świadectwo pracy z tłumaczeniem?

Teoretycznie to nie musisz miec absolutnie nic - jezeli nie masz to zaczniesz od learner's permit a pozniej PJ - jezeli masz polskie PJ, to zwykle (zaleznie od stanu) obedziesz sie bez learner's permitu. Skontaktuja sie z wydzialem komunikacji ? Przejdz sie do lokalnego DMV/BMV to zobaczysz jak absurdalne to pytanie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to nie musisz miec absolutnie nic - jezeli nie masz to zaczniesz od learner's permit a pozniej PJ - jezeli masz polskie PJ, to zwykle (zaleznie od stanu) obedziesz sie bez learner's permitu. Skontaktuja sie z wydzialem komunikacji ? Przejdz sie do lokalnego DMV/BMV to zobaczysz jak absurdalne to pytanie jest :)

Oj to znaczy, że jeśli nie mam dokumentu polskiego to muszę tam iść do szkoły nauki jazdy??? A propos równie dobrze mogę pokazać im kartę do Biedronki skąd będą wiedzieć, że to prawo jazdy???? Ktoś tu pisał, że policja się czepia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to znaczy, że jeśli nie mam dokumentu polskiego to muszę tam iść do szkoły nauki jazdy??? A propos równie dobrze mogę pokazać im kartę do Biedronki skąd będą wiedzieć, że to prawo jazdy???? Ktoś tu pisał, że policja się czepia.

Nie do szkoly jazdy - po prostu masz ograniczone mozliwosci jako kierowca z learner's permit. Zajrzyj na strone swojego stanowego DMV/BMV bo przepisy sa rozne w roznych stanach - generalnie bez zadnego dokumentu bedziesz traktowana jak ktos kto nigdy nie jezdzil - bo dlaczego mialabys byc traktowana inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...