Skocz do zawartości

Po Przyjeździe - Co Można Bez Ssn, Jak Wyrobić Ssn, Prawo Jazdy, Ubezpieczenie Samochodu, Konto W Banku, Transport Rzeczy, Itp.


jkb

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, MoniaS napisał:

Masz 23 kg jeśli masz wykupiony bagaz i to musi być jedna walizka. Ja kupiłam taką ogromną walize i spoko sie zamieściła i kurtka i swetry. 

Narzeczony i rodzina bedzie na oddzielnym bilecie przeciez - tak na moje oko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja sie przeprowadzalam na kilka razy. Przed przeprowadzka bylam dwa razy i zostawilam wiekszosc rzeczy, moja gorsza polowka byla raz na swieta i zabrala troche moich rzeczy, potem ja sie przeprowadzalam i zabralam sporo, a reszte przywiozla moja rodzina jak przylatywali na slub. Popakuj rzeczy ktore potrzebujesz na juz i zabierz ze soba, a reszte w kartony i przy okazji zawsze ktos cos moze przywiezc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MoniaS napisał:

Masz 23 kg jeśli masz wykupiony bagaz i to musi być jedna walizka. Ja kupiłam taką ogromną walize i spoko sie zamieściła i kurtka i swetry. 

Nie wiem do którego stanu się wybierasz ale np. w Oregonie zimowa kurtka jest do niczego nieprzydatną. Na ostatnią Pasterke poszedłem w samym gajerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BartekWSH napisał:

A nie powinnaś mieć czasem jednej walizki 23kg jako bagaż rejestrowany, druga walizka 8 kg jako bagaż podręczny i mała torba na laptop ?

Ale co to ma do rzeczy? Tak, ja będę miała to wszystko, ale chodzilo mi o to, że w jedną walizkę 23 kg się nie zmieszczę, dlatego kolejną (też moją) bierze mój narzeczony z rodzicami, którzy niedługo przylatują do Polski (będzie ich troje, a pakują się w 2 walizki 23kg, więc mogą bezpłatnie wziąć jeszcze jedną, dzięki temu ja nie muszę płacić za dodatkowy rejestrowany bagaż).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, margherita_s napisał:

Ale co to ma do rzeczy? Tak, ja będę miała to wszystko, ale chodzilo mi o to, że w jedną walizkę 23 kg się nie zmieszczę, dlatego kolejną (też moją) bierze mój narzeczony z rodzicami, którzy niedługo przylatują do Polski (będzie ich troje, a pakują się w 2 walizki 23kg, więc mogą bezpłatnie wziąć jeszcze jedną, dzięki temu ja nie muszę płacić za dodatkowy rejestrowany bagaż).

Walizka dodatkowa to tylko 100$, ja ciagle do PL latam z dwoma co to za roznica 100$ w ta czy tamta skoro sie boisz, ze sie nie zabierzesz ze wszystkim :) Ja od 8 lat sie z PL wyprowadzam i ciagle cos zwoze heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...