Skocz do zawartości

Ja Zona I 2 Dzieci Chcemy Przeniesc Sie Do Usa Start Na Wizie Turystycznej Ale Z Pieniedzmi


maniek75

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Latynosi, a szczegolnie Meksykanie z Jukatanu sa przezajebistymi ludzmi.......................Ciezko pracuja, umieja pozartowac, maja zajebista kuchnie a poza tym wszystko potrafia ugotowac wiec sa zajebistymi kucharzami - wiekszosc barow, knajp czy top notch restauracji ma Meksykanow w kuchni, nawet nasza jedyna polska restauracja w SF (nieistniejaca juz niestey) miala obok pelnej krwi polskiej obslugi jednego goscia z Meksyku................I przez to miala status "legit" wsrod klientow ;-) .........................No i fakt, ze jak zaczne po hiszpansku gadac, to im sie mordy ciesza bo nie gadam ze smiesznym akcentem jak bialy Amerykanin, tylko tam gdzie ma zabrzmiec RRRRRRRRRRRR to brzmi RRRRRRRRRRRRRR ;-) .........................No i jak im czasami zaspiewam moja ulubiona meksykanska piosenke, to juz jestem ich ziomalem..................... :D:P:D:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=kXbbk3zX6t0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Maniek, przyjeżdzaj no szybko tutaj....... azbest i koleżkowie z Meksyku już na ciebie czekają....... czeka cie prawdziwy raj pośród tego niewyobrażalnego smrodu, brudu i ciemnoty chamerykańskiej.... Zresztą po pierwszym twoim poście już doszedłem do wniosku że ty i w Polsce byłeś na tym samym poziomie dziada co i byłbyś tutaj, także może faktycznie nielegal w USA dla ciebie to jakaś szansa, przynajmniej troche jedzenia hormonalnego spróbujesz... chinśkie za 5 dolców i hamburger z wendys nie jest zły......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze słowo do kolegi Kozera - pracę magisterską to już obroniłeś? ale chyba niedawno co? bo widzę, że wielki z Ciebie idealista. Napewno sporo mówisz prawdy, tylko ja się pytam -- CO Z TEGO? Co kogo obchodzi kto tam zginał gdzieś kiedyś na jakiejś wojnie? Tym to interesują się może jacyś studenci zapaleńcy historii, ale normalny człowiek to myśli jak tu godnie żyć i wyżywić swoją rodzinę, a w dzisiejszych czasach tak jest (zresztą w każdych czasach tak było), że życie na poziomie nie jest takie proste i napewno nowymi samochodami nie rozbijają się ludzie, którzy cały dzień spędzają na forum dyskutując o Katyniu, tylko tacy którzy mają własne biznesy albo dobrze płatne prace i o nie dbają......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kogo obchodzi kto tam zginał gdzieś kiedyś na jakiejś wojnie?

To powinno obchodzić głównie samego Ciebie, żeby nie być skończonym matołem i mieć jakąkolwiek wiedzę ogólną o Świecie i o swoim kraju. Sam nie jestem zwolennikiem historii, nigdy za nią nie przepadałem, ale jak będzie rozmowa na temat po ilu latach Polska odzyskała niepodłegłość albo co to była noc kryształowa, to nie zrobię z siebie idioty wypalając z jakimś głupstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witajcie.

Pytanie jak w temacie. Ja i żona chcemy przenieść sie z dziećmi(4 i 12 lat) do stanów, bylismy już kiedyś z żoną nie mając dzieci na turystycznej kiedy moj ojciec nie miał jeszcze obywatelstwa i wrocilismy legalnie (dziwne? wiem).

Teraz po latach ojciec ma paszport USA a my chcemy przeniesc sie do USA z jego pomocą lub nie. Mamy tu mieszkanie,samochód i beznadziejne stałe prace, nic nas tu nie trzyma, córka marzy o wyjezdzie.

Jakie wybrać rozwiązanie aby gładko przenieść się na tamten grunt.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Mieszkamw Ameryce odkładnie w Chicago od 3 lat i mam 19 lat ja mieszka uswojego wujka mamtam obywateletwo i jest napewno lepiej z cenami

i z podatkami ....................................niezastanawiajcie sie..LEĆ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamw Ameryce odkładnie w Chicago od 3 lat i mam 19 lat ja mieszka uswojego wujka mamtam obywateletwo i jest napewno lepiej z cenami

i z podatkami ....................................niezastanawiajcie sie..LEĆ!!

Hahahahahaha! Od 3 lat mieszkasz w USA a juz polskiego ni w zab?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...