Skocz do zawartości

Us Benefits - Ktore Mozna, A Ktore Przeszkodza W Otrzymaniu Obywatelstwa?


primrose1321

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minuty temu, Xarthisius napisał:

Nie, do DV mozna sie tez zakwalifikowac na podstawie 2 letniego doswiadczenia w zawodzie spelniajacym okreslone kryteria.

Bardzo rzadko stosowane kryterium. Osobiście nie słyszałem o żadnym przypadku jego przyjęcia. Przynajmniej w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, andyopole said:

Bardzo rzadko stosowane kryterium. Osobiście nie słyszałem o żadnym przypadku jego przyjęcia. Przynajmniej w Polsce.

Dla przypomnienia zwyciezcy z Polski stanowia  0.4 - 0.8% ludzi wylosowanych co roku. Nie dziwota, ze nie slyszales. Jak potrzebujesz "slawnego" przypadku, to nie kto inny jak Brit Simon sie kwalifikowal przez prace, a nie wyksztalcenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andyopole napisał:

Żeby "wygrac" GC w loterii nie jest istotny zawód, staż. Jedynym kryterium "zawodowym"  jest posiadanie minimum średniego 

Z tego co wiem doświadczenie się liczy w US? Chyba, że jestem w błędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, KubuśPan napisał:

Z tego co wiem doświadczenie się liczy w US? Chyba, że jestem w błędzie?

Oczywiście że się liczy. Myślę że sam jestem tego przykładem. Ale najpierw trzeba mieć legalny pobyt. A do przyznania legalnego pobytu na podstawie DV praktycznie nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andyopole napisał:

Oczywiście że się liczy. Myślę że sam jestem tego przykładem. Ale najpierw trzeba mieć legalny pobyt. A do przyznania legalnego pobytu na podstawie DV praktycznie nie ma znaczenia.

Na stronie jest napisane, że odpowiednie zawody i doświadczenie w nich jest znaczące do uzyskania zielonej karty. I taka prośba co to US czy USA wiedzą wszyscy. Dla mnie DV to Debil Vyborny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...